GERİ DÖN

Tatlı Biber Turşusu (Domates Suyu, 1kg) - Elif Candar

96 TL
  • Tatlı Biber Turşusu (Domates Suyu, 1kg) - Elif Candar
  • Tatlı Biber Turşusu (Domates Suyu, 1kg) - Elif Candar

Elif Candar'ın tüm katkısız ürünleri Eskitadında.com'da. Sizden gelen talepler üzerine satışa sunduğumuz ev yapımı turşularımız ev yapımı sirkemiz ile sarımsak, rafine edilmemiş kaya tuzu ...

ADET
  • -
  • 1
  • +
Üretici, Elif Candar 29.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı üreticisidir. 1000 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Kargoya verilme tarihi: 16.07.2024 (Yarın). Üreticinin Tüm Ürünlerini Gör
Elif Candar'ın tüm katkısız ürünleri Eskitadında.com'da.

Sizden gelen talepler üzerine satışa sunduğumuz ev yapımı turşularımız ev yapımı sirkemiz ile sarımsak, rafine edilmemiş kaya tuzu ve nohut ilave edilerek doğal fermente üretilmişti​r​.
​​Doğal olarak fermente edilmiş olan turşu çeşitleri sindirimi kolaylaştırmakta, faydalı birçok bakteri için de iyi bir kaynak olmaktadır. Doğal şekilde yapılan turşulardan küçük miktarlarda tüketmek, bağırsaklardaki yararlı bakterileri çoğaltmak için en kolay yoldur. Sindirime yardımcı olan bu bakteriler, bağışıklık sisteminin gelişmesine de yardımcı olmakta, B ve K vitaminleri sentezinde de önemli rol üstlenmektedirler. Geleneksel şekilde fermente edilmiş olan turşunun en önemli özelliği de ısıya duyarlı vitamin ve minerallerin kaybolmasını önlemesidir.

Gönderim Şekli:
Ürünümüz cam kavanozda olup kargo aşamasında korunaklı olması adına gerekli ambalajlama yapılarak kargo aracılığı ile gönderilmektedir.

Afiyet olsun.
İçindekiler:
Tatlı sivri biber
Domates suyu
Sirke
Sarımsak
Kaya tuzu
Nohut

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ