GERİ DÖN

Rulo Bonfile (Katkısız, 250gr) - Etin En İyisi

410 TL
  • Rulo Bonfile (Katkısız, 250gr) - Etin En İyisi
  • Rulo Bonfile (Katkısız, 250gr) - Etin En İyisi

Mozzarella peynir ve roka ile hazırlanmış katkısız rulo bonfile, Eskitadında.com'da! Şef Sidar Budak'ın özel lezzetlerinden biri, "Semi Dry Aged" dinlendirilmiş dana bonfileyi inceci...

ADET
  • -
  • 1
  • +
Üretici, Etin En İyisi 21.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı üreticisidir. 1200 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 20.07.2024 (Yarın) 11:00 - 19:00 arasında. Üreticinin Tüm Ürünlerini Gör
Mozzarella peynir ve roka ile hazırlanmış katkısız rulo bonfile, Eskitadında.com'da!

Şef Sidar Budak'ın özel lezzetlerinden biri, "Semi Dry Aged" dinlendirilmiş dana bonfileyi incecik zar gibi açıp içine rendelenmiş mozzarella peyniri ve çıtır roka yaprakları ekleyerek rulo haline getirdik. Izgara ve tavada pişirmeye uygundur. Bonfilenin yüksek aroması ve yumuşacık lezzetine, mozzarella peynirin kattığı tat ile mutlaka denemeniz gereken muhteşem bir lezzet.

*Ürünümüz dilimlenmeden rulo halinde gönderilmektedir. Bir pakette 1 rulo bulunur. Ürünün gramajı +-%10 farklılık gösterebilir.

0-4 derece buzdolabında vakumlu paketi açılmadan 4 gün, -18 derece buzlukta 3 ay saklanabilir. Donuk ürün çözüldükten sonra tekrar dondurulmamalıdır.

Afiyet olsun.
İçindekiler:
Dana bonfile
Mozzarella peyniri
Roka

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ