GERİ DÖN

Keçi Yoğurdu (Madalı, 700gr)

109,5 TL
TÜKENDİ
  • Keçi Yoğurdu (Madalı, 700gr)
  • Keçi Yoğurdu (Madalı, 700gr)

%100 keçi sütünden doğal yoğurt mayası ile mayalanarak hazırlanan Madalı'nın artizan üretim taze keçi yoğurdu, yağı alınmamış tam yağlı keçi sütünden yapılır. Herhangi bir kıvam artırıcı, katkı maddesi, aroma verici veya starter kültür içermez.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Satıcı, Tazemasa 05.10.2023 tarihinden beri Eski Tadında onaylı satıcısıdır. 1250 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 19.04.2024 (Yarın) 09:30 - 18:30 arasında. Satıcının Tüm Ürünlerini Gör

Madalı Keçi Çiftliği çocukluklarında yedikleri peynirlere, yoğurtlara, içtikleri sütlere duyulan özlemle Konya Beyşehir'deki aile topraklarında kurulan bir çiftlik. Muhteşem güzellikteki Beyşehir Gölü'nün yer aldığı Beyşehir yöresinde doğal üretime gönül vermiş bu çiftliğin ürünlerini keçi sütü ve katkısız keçi sütü ürünleri arayanlar için satışa sunuyoruz.

 

Tüm ürünlerini %100 keçi ve yağı alınmamış sütten, doğal maya ile, kültür kullanmadan, koruyucu katkı maddesi eklemeden üreten bu doğru üretici artizan ürünleri ile bizi geçmişten gelen keçi ürünleri lezzetlerine götürüyor. Biz de ürünleri size en hızlı şekilde soğuk zinciri bozmadan ulaştırıyoruz. 

 

Taze keçi yoğurtları da aynı prensiplerle hazırlanmış özel bir üründür.

 

Afiyet olsun.

İçindekiler:
%100 Keçi Sütü (Pastörize)
Yoğurt Mayası

2 kişi oy verdi 5/5 ortalama 5 yıldız aldı

YORUMLAR

Merve Güler
02.07.2022

Bebeğime verebilir miyim ?

------Yanıt------
"Merhabalar, beslenme konusunda öncelikle dokdorunuza danışmanızı öneririz, bebekli müşterilerimizin de tercih ettiği bir üründür. Eski Tadında"

Evren Ozpeker
05.03.2022

Çok beğendim çok lezzetli olmuş

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ