GERİ DÖN

New York Steak (Premium, 250gr, Dry Aged) - Etin En İyisi

355 TL
  • New York Steak (Premium, 250gr, Dry Aged) - Etin En İyisi
  • New York Steak (Premium, 250gr, Dry Aged) - Etin En İyisi

Mermerimsi yağ dokusu ile, "T-bone"un bonfilesiz kısmı olarak da adlandırılan "Dry Aged, New York Steak, Premium" Eskitadında.com'da. Sırt kısmından çıkarılan, yoğun lif dokusuna ...

ADET
  • -
  • 1
  • +
Üretici, Etin En İyisi 21.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı üreticisidir. 1200 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 17.07.2024 (Yarın) 11:00 - 19:00 arasında. Üreticinin Tüm Ürünlerini Gör
Mermerimsi yağ dokusu ile, "T-bone"un bonfilesiz kısmı olarak da adlandırılan "Dry Aged, New York Steak, Premium" Eskitadında.com'da.

Sırt kısmından çıkarılan, yoğun lif dokusuna ve üst seviye mermerimsi yağ dokusuna sahip kemiğe, yağa yakın çok özel ve lezzetli bölümdür. "T-bone"un bonfilesiz kısmı olarak da adlandırılır. Aroması yoğun ve çok lezzetli bir ettir. "New York Steak", 28 gün boyunca "Dry Aged" yöntemi ile dinlendirilmektedir. İdeal pişme derecesi az ve az-ortadır.

Yoğun mermerimsi yağ dokusuna sahip olmakla birlikte her etin birbirinin aynısı olamayacağını, yağ dokusu ve dağılımının farklılık gösterebileceğini bilmenizi isteriz. Ürünün görseli, resimdekinden farklılık gösterebilir.

*Bir pakette 1 dilim bulunur. Ürünün gramajı +-%10 farklılık gösterebilir.

0-4 derece buzdolabında vakumlu paketi açılmadan 4 gün, -18 derece buzlukta 3 ay saklanabilir. Donuk ürün çözüldükten sonra tekrar dondurulmamalıdır.

Afiyet olsun.
İçindekiler:
Dana eti ve yağı

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ