GERİ DÖN

Portakal Yağı (Fermente Mutfağım, 10ml)

100 TL
TÜKENDİ
  • Portakal Yağı (Fermente Mutfağım, 10ml)
  • Portakal Yağı (Fermente Mutfağım, 10ml)

Portakal yağı meyvenin kabuklarından elde edilmektedir. Portakal kabuğu, yüksek oranda doğal bir temizleyici olan Limonene içermektedir. Ayrıca; mineral tuzlar, organik asitler, flavonoidler ve esansiyel yağlar içerir. İçeriğinde potasyum, protein, B ve E vitaminleri bulunmaktadır. Portakalın kabuğunda bulunan karoten, vücuttaki kanı temizlediği için cilde de oldukça faydalıdır. Canlandırıcı etkisi, temizleyici niteliği ve hoş kokusu nedeniyle temizlik ürünlerinde kullanılır. Kimyasal kullanmadan, kimyasına göre temizlik yapmak isteyenler için alternatif ev yapımı temizlik ürünlerinde en çok kullanılan malzemedir. Hoş kokusu nedeniyle masaj yağı ve oda kokusu olarak da tercih edilir. Masaj yağı olarak kullanıldığında selülite karşı etkileri olduğu bilinmektedir.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Satıcı, Tazemasa 05.10.2023 tarihinden beri Eski Tadında onaylı satıcısıdır. 950 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 29.02.2024 (Yarın) 09:30 - 18:30 arasında. Satıcının Tüm Ürünlerini Gör

Kullanım önerisi: Soğuk sıkım sabit yağlarla seyreltilerek kullanılır. 50 ml. sabit yağ içerisine, 10 damla portakal uçucu yağı damlatıp, karıştırarak seyreltiniz.

Uyarı: Haricen kullanılır. Seyreltmeden direkt cilde uygulamayınız. Bileğinizde test ediniz. 

İçindekiler:
%100 Portakal uçucu yağı

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ