GERİ DÖN

Marine Dana Lokum (400gr) - Etin En İyisi

530 TL
  • Marine Dana Lokum (400gr) - Etin En İyisi
  • Marine Dana Lokum (400gr) - Etin En İyisi

Marine dana lokum, Etin En İyisi, Eskitadinda.com'da. Dana bonfilenin göbek kısmından ince dilimlediğimiz ve özel marine ettiğimiz lezzet oranı yüksek, adı üstünde yumuşacık bir ettir. Izgara...

ADET
  • -
  • 1
  • +
Üretici, Etin En İyisi 21.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı üreticisidir. 1200 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 16.07.2024 (Yarın) 11:00 - 19:00 arasında. Üreticinin Tüm Ürünlerini Gör
Marine dana lokum, Etin En İyisi, Eskitadinda.com'da.

Dana bonfilenin göbek kısmından ince dilimlediğimiz ve özel marine ettiğimiz lezzet oranı yüksek, adı üstünde yumuşacık bir ettir. Izgarada ideal pişirme derecesi az orta ve orta olmakla birlikte tüm pişme derecelerine de uygundur.

Bonfilelerimizin farkı, 14 gün boyunca "Semi Dry-Aged" yöntemi ile dinlendirilmiş, tat ve aromasının daha yüksek ve daha yumuşak olmasıdır. Bonfile kemiksiz bir et olduğu için dinlendirme işlemi sırasında zarar görmesini engellemek için dışını tereyağ ile kaplıyoruz.

Bir pakette yaklaşık 7-8 dilim bulunur. Ürünün gramajı +-%10 farklılık gösterebilir.

*0-4 derece buzdolabında vakumlu paketi açılmadan 4 gün, -18 derece buzlukta 3 ay saklanabilir. Donuk ürün çözüldükten sonra tekrar dondurulmamalıdır.

Afiyet olsun.
İçindekiler:
Dana eti
Tereyağı
Zeytinyağı
Sarımsak
Taze kekik
Taze biberiye
Soya sosu
Karabiber
Kişniş
Safran

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ