GERİ DÖN

Marine Dana Bonfile (400gr) - Etin En İyisi

530 TL
  • Marine Dana Bonfile (400gr) - Etin En İyisi
  • Marine Dana Bonfile (400gr) - Etin En İyisi

Marine dana bonfile, Etin En İyisi, Eskitadinda.com'da. Şefimizin özel marinasyon tarifi ile lezzet ve aromasını arttırdığımız "Semi Dry Aged" dinlendirilmiş bonfilelerimizi mutlaka den...

ADET
  • -
  • 1
  • +
Üretici, Etin En İyisi 21.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı üreticisidir. 1200 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 24.06.2024 11:00 - 19:00 arasında. Üreticinin Tüm Ürünlerini Gör
Marine dana bonfile, Etin En İyisi, Eskitadinda.com'da.

Şefimizin özel marinasyon tarifi ile lezzet ve aromasını arttırdığımız "Semi Dry Aged" dinlendirilmiş bonfilelerimizi mutlaka deneyin. Izgara ve mangal için mükemmel bir lezzet.

Bonfilelerimizin farkı, 14 gün boyunca "Semi Dry Aged" yöntemi ile dinlendirilmiş, tat ve aromasının daha yüksek ve daha yumuşak olmasıdır. Bonfile kemiksiz bir et olduğu için dinlendirme işlemi sırasında zarar görmesini engellemek için dışını tereyağı ile kaplıyoruz.

Bonfilelerimiz yaklaşık 1 parmak kalınlığında dilimlenerek gönderilmektedir. Bir pakette yaklaşık 4- 5 dilim bulunur. Ürünün gramajı +-%10 farklılık gösterebilir.

*0-4 derece buzdolabında vakumlu paketi açılmadan 4 gün, -18 derece buzlukta 3 ay saklanabilir. Donuk ürün çözüldükten sonra tekrar dondurulmamalıdır.

Afiyet olsun.
İçindekiler:
Dana eti
Tereyağı
Zeytinyağı
Sarımsak
Taze kekik
Taze biberiye
Soya sosu
Karabiber
Kişniş
Safran

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ