GERİ DÖN

Kombucha Zencefilli Yeşil Çay (250ml)

91,58 TL
TÜKENDİ
  • Kombucha Zencefilli Yeşil Çay (250ml)
  • Kombucha Zencefilli Yeşil Çay (250ml)

Zencefil ve yeşil çaydan kombucha mantarı ile mayalayarak elde ettiğimiz kombucha çayımız güçlü bir probiyotik içecektir.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Üretici, Datça Murat Çiftliği 19.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı üreticisidir. 1250 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 17.07.2024 (Yarın) 10:00 - 19:00 arasında. Üreticinin Tüm Ürünlerini Gör

Kombucha çayı, geleneksel fermantasyonla, uzun ve emek dolu bir süreç ile elde edilen güçlü bir probiyotik içecektir. Yeşil çay ve zencefille hazırladığımız, besleyerek devamlılığını sağladığımız kombucha mantarı ile fermente ettiğimiz kombucha çaylarımızı cam kaplarda fermente ederek cam şişelerde hazırladık. Koruyucu, katkı maddesi, sentetik asitler ve hiçbir sentetik içermez.

 

Tadını çok beğeneceğiniz bu içeceği soğuk olarak tüketmenizi öneririz. Aç veya tokken tüketebilir, yemeklerin yanında veya tek olarak tercih edebilirsiniz. Sade olarak hiçbir şey eklemeden içebileceğiniz gibi, meyve suyu veya sodayla da karıştırabilirsiniz. İlk başladığınızda günde 1 çay bardağı kadar tüketip, sonra miktarını artırabilirsiniz. Her gün düzenli olarak tüketebilirsiniz.

 

Afiyet olsun.

 

İçindekiler:
Doğal kaynak suyu
Pancar şekeri
Tomurcuk yeşil çay
Kombucha kültürü
Zencefil

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ