Planlı İndirimler
GERİ DÖN

Süzme Keçi Yoğurdu (Madalı, 400gr)

69,9 TL
  • Süzme Keçi Yoğurdu (Madalı, 400gr)
  • Süzme Keçi Yoğurdu (Madalı, 400gr)

%100 keçi sütünden yağı alınmadan doğal yoğurt mayası ile mayalanarak hazırlanan Madalı keçi yoğurtları geleneksel usullerle geleneksel yöntemlerle süzülerek paketlenir. Kıvamı çok yoğundur. Su ile karıştırarak tüketebilirsiniz.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Kargo logo

İstanbul içi saat 11:00'e kadar verilen siparişleriniz gündüz veya akşam, 16:00'ya kadar verilen siparişleriniz akşam teslimat seçeneği ile aynı gün kapınızda. 16:00'ya kadar olan İstanbul dışı siparişleriniz aynı gün kargoda.

Sipariş Hattı: 444 3 157 / WhatsApp: 0532 211 1993

Bu ürünü hemen telefonla ya da WhatsApp ile sipariş verebilirsiniz

Madalı Keçi Çiftliği çocukluklarında yedikleri peynirlere, yoğurtlara, içtikleri sütlere duyulan özlemle Konya Beyşehir'deki aile topraklarında kurulan bir çiftlik. Muhteşem güzellikteki Beyşehir Gölü'nün yer aldığı Beyşehir yöresinde doğal üretime gönül vermiş bu çiftliğin ürünlerini keçi sütü ve katkısız keçi sütü ürünleri arayanlar için satışa sunuyoruz.

 

Tüm ürünlerini %100 keçi ve yağı alınmamış sütten, doğal maya ile, kültür kullanmadan, koruyucu katkı maddesi eklemeden üreten bu doğru üretici artizan ürünleri ile bizi geçmişten gelen keçi ürünleri lezzetlerine götürüyor. Biz de ürünleri size en hızlı şekilde soğuk zinciri bozmadan ulaştırıyoruz. 

 

Süzme keçi yoğurtları da aynı prensiplerle hazırlanmış keçi yoğurtlarının uzun saatler süzülmesi ile yoğun kıvamda elde edilmiş yoğurtlarıdır.

 

Afiyet olsun.

İçindekiler:
%100 Keçi Sütü (Pastörize)
Yoğurt Mayası

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×

×
BU HAFTANIN PLANLI İNDİRİMİ
29,65 TL 19,90 TL
Salamura Siyah Zeytin (300gr)
SEPETE EKLE
Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ