GERİ DÖN

Süzme Keçi Yoğurdu (Madalı, 400gr)

109,5 TL
TÜKENDİ
  • Süzme Keçi Yoğurdu (Madalı, 400gr)
  • Süzme Keçi Yoğurdu (Madalı, 400gr)

%100 keçi sütünden yağı alınmadan doğal yoğurt mayası ile mayalanarak hazırlanan Madalı keçi yoğurtları geleneksel usullerle geleneksel yöntemlerle süzülerek paketlenir. Kıvamı çok yoğundur. Su ile karıştırarak tüketebilirsiniz.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Satıcı, Tazemasa 05.10.2023 tarihinden beri Eski Tadında onaylı satıcısıdır. 1250 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 25.05.2024 09:30 - 18:30 arasında. Satıcının Tüm Ürünlerini Gör

Madalı Keçi Çiftliği çocukluklarında yedikleri peynirlere, yoğurtlara, içtikleri sütlere duyulan özlemle Konya Beyşehir'deki aile topraklarında kurulan bir çiftlik. Muhteşem güzellikteki Beyşehir Gölü'nün yer aldığı Beyşehir yöresinde doğal üretime gönül vermiş bu çiftliğin ürünlerini keçi sütü ve katkısız keçi sütü ürünleri arayanlar için satışa sunuyoruz.

 

Tüm ürünlerini %100 keçi ve yağı alınmamış sütten, doğal maya ile, kültür kullanmadan, koruyucu katkı maddesi eklemeden üreten bu doğru üretici artizan ürünleri ile bizi geçmişten gelen keçi ürünleri lezzetlerine götürüyor. Biz de ürünleri size en hızlı şekilde soğuk zinciri bozmadan ulaştırıyoruz. 

 

Süzme keçi yoğurtları da aynı prensiplerle hazırlanmış keçi yoğurtlarının uzun saatler süzülmesi ile yoğun kıvamda elde edilmiş yoğurtlarıdır.

 

Afiyet olsun.

İçindekiler:
%100 Keçi Sütü (Pastörize)
Yoğurt Mayası

1 kişi oy verdi 5/5 ortalama 5 yıldız aldı

YORUMLAR

Suzan kaplan
17.11.2022

Çok güzeldi lezzetli emeğinize sağlık teslimat gayet hızlı teşekkür ederim

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ