GERİ DÖN

Keçi Tereyağı (Kapra, 250gr)

359,7 TL
  • Keçi Tereyağı (Kapra, 250gr)
  • Keçi Tereyağı (Kapra, 250gr)

Merada beslenen, yerli ırk keçilerinden elde ettikleri sütlerden geleneksel yöntemlerle tuz ilavesi olmadan üretilen keçi tereyağı ürünlerimiz arasına eklendi.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Üretici, Datça Murat Çiftliği 19.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı üreticisidir. 1250 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 25.07.2024 (Yarın) 10:00 - 19:00 arasında. Üreticinin Tüm Ürünlerini Gör

Kapra'nın keçi tereyağı %100 keçi sütü ürünüdür. Geleneksel yöntemlerle hazırlanmış, hiçbir koruyucu, katkı maddesi, aroma verici, renklendirici kullanılmadan üretilmiştir. 

 

Afiyet olsun.

İçindekiler:
Pastörize keçi sütü kreması

3 kişi oy verdi 5/5 ortalama 5 yıldız aldı

YORUMLAR

Sertaç yıldız
28.01.2023

Merhaba ürünün konulduğu kap sağlığa uygunmu, teşekkürler

------Yanıt------
"Merhabalar, tüm ürün ve üreticilerimiz Türk Gıda Kodeksi'ne göre Tarım ve Orman Bakanlığı'nın kural ve kaideleri çerçevesinde kayıtlı olarak üretim ve paketleme yapmaktadır. Kullanılan malzeme gıda paketlemeye uygun bir malzemedir. Teşekkürler. Eski Tadında"

EDA GÜL YILMAZ
20.09.2022

Ürünün içeriğinde tuz var mı?

------Yanıt------
"Merhabalar, sadece keçi sütündan üretilmektedir. Keçi sütünün içeriğinde doğal olarak bir miktar tuz olur, bunu besin tablosunda görebilirsiniz ancak üretiminde tuz kullanılmamaktadır, %100 keçi sütünden üretilmiştir. Teşekkürler. Eski Tadında"

Kübra çakmak
21.03.2022

Yukarıda bahsetmişsiniz ama yine de emin olmak istedim. Bebek için kullanacağım. Herhangi bir katkı maddesi kesinlikle yok değil mi?

------Yanıt------
"Merhabalar, çocuklu müşterilerimizin de çok tercih ettiği bir ürünümüzdür, hiçbir katkı maddesi içermez. Teşekkürler. Eski Tadında"

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ