GERİ DÖN

Keçi Sütü Karameli-Kapra (200gr)

92,9 TL
TÜKENDİ
  • Keçi Sütü Karameli-Kapra (200gr)
  • Keçi Sütü Karameli-Kapra (200gr)

%100 keçi sütünden üretilen keçi sütü karameli geleneksel üretim teknikleri ile, içerisinde kullanılan hammaddelerin doğal yapısındaki şekeri dışında ilave şeker kullanılmadan üretilmiştir. Keçi sütü Kapra'nın Adana'daki Kuruçeşme Çiftliği'nde yetiştirdikleri, meralarda yayılarak hayatını geçiren keçileri, bölgenin hastalıklarına dirençli, iklim koşullarına uyumlu soyu tükenmekte olan yerli bir ırk olan Halep (Şam) keçilerindendir.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Üretici, Datça Murat Çiftliği 19.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı üreticisidir. 1250 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 16.07.2024 (Yarın) 10:00 - 19:00 arasında. Üreticinin Tüm Ürünlerini Gör

Kahvaltılarınızda reçel olarak tüketebileceğiniz gibi, kek ve pastaları süslemek için kullanabilir, muhallebilerinize, kek ve kurabiyelerinize farklı bir tat katması için ilave edebilirsiniz. Dondurma yaparken de kullanabilir, meyve salatalarını süsleyebilir, kreple birlikte tüketebilirsiniz. Kahvaltılarınızda ise lor peynirinin iyi bir eşlikçisi olacaktır. 

 

Afiyet olsun.

İçindekiler:
Keçi sütü
Konsantre elma suyu
Konsantre hurma özü
Karbonat
Salep

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ