GERİ DÖN

Keçi Kefiri (1lt, Kaprana)

Sadece İstanbul İçi

21,9 TL
  • Keçi Kefiri (1lt, Kaprana)
  • Keçi Kefiri (1lt, Kaprana)

Kaprana keçi kefiri %100 keçi sütünden sadece kefir mayası kullanılarak hazırlanıyor. Hiçbir koruyucu, kıvam artırıcı, katkı maddesi içermiyor.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Kargo logo

İstanbul içi saat 11:00'e kadar verilen siparişleriniz gündüz veya akşam, 16:00'ya kadar verilen siparişleriniz akşam teslimat seçeneği ile aynı gün kapınızda. 16:00'ya kadar olan İstanbul dışı siparişleriniz aynı gün kargoda.

Sipariş Hattı: 444 3 157 / WhatsApp: 0532 211 1993

Bu ürünü hemen telefonla ya da WhatsApp ile sipariş verebilirsiniz

Yerel üretime gönül vermiş, katkı maddesi kullanmadan üretim yapan, %100 keçi sütü üreticisi Kaprana, İzmir Kemalpaşa'daki hastalıktan ari sertifikalı keçi çiftliklerinde, hayvan refahına çok önem vererek yüksek kalitede üretim yapıyorlar. Ürünlerini sizlerle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Kaprana keçi kefiri %100 keçi sütünden sadece kefir mayası kullanılarak hazırlanıyor. Ürünün üretiminden son tüketim tarihine kadar gelişimi devam ediyor, yoğunluğu artıyor. Ürünleri hiçbir koruyucu, kıvam artırıcı, katkı maddesi içermiyor. Üretimden itibaren 15 gün raf ömrü olan bu ürünleri size soğuk zincir ile en kısa sürede ulaştırıyoruz.

 

Kefir bağışıklık sistemi için çok önemli bir doğal fermente üründür.

 

Afiyet olsun. 

 

 

 

İçindekiler:
%100 keçi sütünden sadece kefir mayası kullanılarak elde edilmiştir.

1 kişi oy verdi 5/5 ortalama 5 yıldız aldı

YORUMLAR

Cem özerol
22.09.2020

Çok beğendim tavsiye ederim

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×