GERİ DÖN

Keçi Çerkes Peyniri-Madalı(270-300gr)

%100 Keçi Sütünden

27,5 TL
TÜKENDİ
  • Keçi Çerkes Peyniri-Madalı(270-300gr)
  • Keçi Çerkes Peyniri-Madalı(270-300gr)

%100 keçi sütü, maya ve kaya tuzu le hazırlanan Çerkes Peyniri, koku ve ağır bir tat alamayacağınız, çocukların da çok severek tükettiği bir peynir. Ek yağ, kültür ve koruyucu içermez. Kahvaltılarınızda tavada yağda veya yağsız kızartarak tüketebilirsiniz.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Kargo logo

İstanbul içi saat 11:00'e kadar verilen siparişleriniz gündüz veya akşam, 16:00'ya kadar verilen siparişleriniz akşam teslimat seçeneği ile aynı gün kapınızda. 16:00'ya kadar olan İstanbul dışı siparişleriniz aynı gün kargoda.

Sipariş Hattı: 444 3 157 / WhatsApp: 0532 211 1993

Bu ürünü hemen telefonla ya da WhatsApp ile sipariş verebilirsiniz

Madalı Keçi Çiftliği çocukluklarında yedikleri peynirlere, içtikleri sütlere duyulan özlemle Konya Beyşehir'deki aile topraklarında kurulan bir çiftlik. Muhteşem güzellikteki Beyşehir Gölü'nün yer aldığı Beyşehir yöresinde doğal üretime gönül vermiş bu çiftliğin ürünlerini keçi sütü ve katkısız keçi sütü ürünleri arayanlar için satışa sunmaya başladık.
 
 
Peynirlerini %100 keçi ve yağı alınmamış sütten, peynir altı suyu ile, kültür kullanmadan, koruyucu katkı maddesi eklemeden üreten bu doğru üretici artizan ürünleri ile bizi geçmişten gelen peynir lezzetlerine götürüyor. Biz de ürünleri size termal ambalajlar içinde özel bir paketleme ile en hızlı şekilde soğuk zinciri bozmadan ulaştırıyoruz. 
 
 
%100 keçi sütü, maya ve tuz ile hazırlanan Çerkes Peyniri, koku ve ağır bir tat alamayacağınız, çocukların da çok severek tükettiği bir peynir. Ek yağ, kültür ve koruyucu içermez. Kahvaltılarınızda tavada yağda veya yağsız kızartarak tüketebilirsiniz. 
 
 
Afiyet olsun.
İçindekiler:
Pastörize keçi sütü
Deniz tuzu
Peynir altı suyu

1 kişi oy verdi 5/5 ortalama 5 yıldız aldı

YORUMLAR

Hale Demirci
28.03.2019

Güzeldi

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×