GERİ DÖN

Keçi Beyaz Peyniri-Madalı (250-280gr)

%100 Keçi Sütünden Şirden Mayalı

23 TL
  • Keçi Beyaz Peyniri-Madalı (250-280gr)
  • Keçi Beyaz Peyniri-Madalı (250-280gr)

%100 keçi sütünden şirden mayası ile mayalanarak doğal yollarla fermente olmuş Madalı keçi beyaz peynirleri kültür içermez. Lezzetini artizan üretim şeklinden ve sütünden alıyor; kokmaz, ağır bir tat almazsınız.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Kargo logo

İstanbul içi saat 11:00'e kadar verilen siparişleriniz gündüz veya akşam, 16:00'ya kadar verilen siparişleriniz akşam teslimat seçeneği ile aynı gün kapınızda. 16:00'ya kadar olan İstanbul dışı siparişleriniz aynı gün kargoda.

Sipariş Hattı: 444 3 157 / WhatsApp: 0532 211 1993

Bu ürünü hemen telefonla ya da WhatsApp ile sipariş verebilirsiniz

Madalı Keçi Çiftliği çocukluklarında yedikleri peynirlere, içtikleri sütlere duyulan özlemle Konya Beyşehir'deki aile topraklarında kurulan bir çiftlik. Muhteşem güzellikteki Beyşehir Gölü'nün yer aldığı Beyşehir yöresinde doğal üretime gönül vermiş bu çiftliğin ürünlerini keçi sütü ve katkısız keçi sütü ürünleri arayanlar için satışa sunmaya başladık.

 

Peynirlerini %100 keçi ve yağı alınmamış sütten, şirden mayası ile, kültür kullanmadan, koruyucu katkı maddesi eklemeden üreten bu doğru üretici, artizan ürünleri ile bizi geçmişten gelen peynir lezzetlerine götürüyor. Biz de ürünleri size termal ambalajlar içinde özel bir paketleme ile en hızlı şekilde soğuk zinciri bozmadan ulaştırıyoruz. 

 

Yağı alınmamış pastörize keçi sütünden şirden mayası ile mayalanarak doğal yollarla fermente olmuş Madalı keçi beyaz peynirleri endüstriyel kültür, koruyucu, aroma verici vb içermez. Lezzetini artizan üretim şeklinden ve sütünden alıyor; kokmaz, ağır bir tat almazsınız.

 

Süt alerjisi olanlar için en az alerjik süt keçi sütüdür. Bu ürünlerin elbette inek sütünden farklı bir kokusu ve tadı vardır ancak sağım koşullarına, hayvanın yattığı yerin temizliğine, süte dışarıdan bir şey bulaştırmamaya dikkat edildiğinde keçi ürünlerinin kokusu, tadı rahatsız etmez. Keçi ürünlerini tercih etmeyenlere Madalı ürünlerini mutlaka denemelerini öneriyoruz.

 

Afiyet olsun.

İçindekiler:
Pastörize keçi sütü
Şirden mayası
Kaya tuzu

1 kişi oy verdi 5/5 ortalama 5 yıldız aldı

YORUMLAR

Zeynep Taşhan Yılmazeli
17.09.2019

Pastörize olması doğal mı?

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×