GERİ DÖN

Keçi Beyaz Peyniri-Madalı (250gr)

114,75 TL
TÜKENDİ
  • Keçi Beyaz Peyniri-Madalı (250gr)
  • Keçi Beyaz Peyniri-Madalı (250gr)

%100 keçi sütünden şirden mayası ile mayalanarak doğal yollarla fermente olmuş Madalı keçi beyaz peynirleri kültür içermez. Lezzetini artizan üretim şeklinden ve sütünden alıyor; kokmaz, ağır bir tat almazsınız.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Satıcı, Tazemasa 05.10.2023 tarihinden beri Eski Tadında onaylı satıcısıdır. Taşıma ÜCRETSİZ! Teslimat tarihi: 25.04.2024 (Yarın) 09:30 - 18:30 arasında. Satıcının Tüm Ürünlerini Gör

Madalı Keçi Çiftliği çocukluklarında yedikleri peynirlere, içtikleri sütlere duyulan özlemle Konya Beyşehir'deki aile topraklarında kurulan bir çiftlik. Muhteşem güzellikteki Beyşehir Gölü'nün yer aldığı Beyşehir yöresinde doğal üretime gönül vermiş bu çiftliğin ürünlerini keçi sütü ve katkısız keçi sütü ürünleri arayanlar için satışa sunuyoruz.

 

Peynirlerini %100 keçi ve yağı alınmamış sütten, şirden mayası ile, kültür kullanmadan, koruyucu katkı maddesi eklemeden üreten bu doğru üretici, artizan ürünleri ile bizi geçmişten gelen peynir lezzetlerine götürüyor. Biz de ürünleri size termal ambalajlar içinde özel bir paketleme ile en hızlı şekilde soğuk zinciri bozmadan ulaştırıyoruz. 

 

Yağı alınmamış pastörize keçi sütünden şirden mayası ile mayalanarak doğal yollarla fermente olmuş Madalı keçi beyaz peynirleri endüstriyel kültür, koruyucu, aroma verici vb içermez. Lezzetini artizan üretim şeklinden ve sütünden alıyor; kokmaz, ağır bir tat almazsınız.

 

Süt alerjisi olanlar için en az alerjik süt keçi sütüdür. Bu ürünlerin elbette inek sütünden farklı bir kokusu ve tadı vardır ancak sağım koşullarına, hayvanın yattığı yerin temizliğine, süte dışarıdan bir şey bulaştırmamaya dikkat edildiğinde keçi ürünlerinin kokusu, tadı rahatsız etmez. Keçi ürünlerini tercih etmeyenlere Madalı ürünlerini mutlaka denemelerini öneriyoruz.

 

Afiyet olsun.

İçindekiler:
Pastörize keçi sütü (%100 keçi sütü)
Şirden mayası
Tuz

6 kişi oy verdi 5/5 ortalama 5 yıldız aldı

YORUMLAR

Gülhan Akdemir
21.03.2022

Özenle paketlenmiş siparişimi zamanında sorunsuz teslim aldım. Teşekkür ederim kolay gelsin size 🤗

Büşra Kök
30.12.2020

Tek kelimeyle bayıldım, çok lezzetli..

Tuba Özkan
13.11.2020

Aşırı lezzetli, çok sevdik.

Handan Kurt
09.10.2020

Müptelası oldugumuz lezzet ,defalarca aldıgımız lezız hafif taze peynir. Emegınıze saglık

Zeynep Senem Karaman
10.03.2020

Çok lezzetli. Tavsiye ederim.

Melodi Saatcioglu
25.12.2019

İlk defa keçi peyniri denedim, alırken kokar mı, tuzlu mudur acaba diye çok düşündüm ama hiçbir olumsuz fikir beyan edemeyeceğim kadar güzel çıktı peynir. Bundan sonra da almayı düşünüyorum.

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ