GERİ DÖN

Kaya Tuzu (Granül - 715gr)

14,6 TL
  • Kaya Tuzu (Granül - 715gr)
  • Kaya Tuzu (Granül - 715gr)

Kaya tuzumuz, kaya tuzu kaynağı olarak adlandırılan Çankırı bölgesindeki tuz mağaralarından kristal kaya tuzları şeklinde elde edilir. Toprak içerisinde sertleşmiş halde bulunan bu mineraller, kimyasal ve çevresel sanayi kaynaklı kirlenme olmadığından topraktan temizleme dışında başka herhangi bir işlemden geçirilmeden, tamamen doğal olarak elde edilmektedir.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Kargo logo

İstanbul içi saat 11:00'e kadar verilen siparişleriniz gündüz veya akşam, 16:00'ya kadar verilen siparişleriniz akşam teslimat seçeneği ile aynı gün kapınızda. 16:00'ya kadar olan İstanbul dışı siparişleriniz aynı gün kargoda.

Sipariş Hattı: 444 3 157 / WhatsApp: 0532 211 1993

Bu ürünü hemen telefonla ya da WhatsApp ile sipariş verebilirsiniz

Kalsiyum, demir, çinko, potasyum, magnezyum ve bakır başta olmak üzere birçok element içeren kaya tuzu, tuzun işlenmemiş doğal hali olduğundan, sofra tuzu gibi kolay karışmadığını göreceksiniz.  İçindeki farklı tonlarda mineraller, tuzumuza rafine tuzlardan farklı bir renk vermekte, koruyucu ve katkı maddesi içermemesi ise daha çabuk nemlenme ve topaklanma özelliğini beraberinde getirmektedir. Doğallığın verdiği bu özellikleri sebebiyle kuru ve serin bir yerde saklamanızı öneririz. 

 

Afiyet olsun.

İçindekiler:
Çankırı kaya tuzu

3 kişi oy verdi 5/5 ortalama 5 yıldız aldı

YORUMLAR

Türkay Kucuk
06.08.2020

Merhaba
Iyotlu kaya tuzunuz vsr mi acaba?

------Yanıt------
"Merhabalar, kaya tuzlarımız iyotsuzdur. İyotlu olarak Mayi Tuz ürününü tercih edebilirsiniz. Eski Tadında"

seyhan namlı
16.04.2020

merhaba bu ürün rafine midir?

------Yanıt------
"Merhabalar, tuzumuz rafine değildir. Kaya tuzu işlem görmeden granül formda kavanozlanarak satışa sunulmuştur. Teşekkürler. Eski Tadında"

Gülin Çetin
25.12.2019

Büyük boy paketleme çok iyi oldu.

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×