GERİ DÖN

Karnıyarık Otu Tohumu Tozu (Psyllium, 100gr) - Elif Candar

199 TL
  • Karnıyarık Otu Tohumu Tozu (Psyllium, 100gr) - Elif Candar
  • Karnıyarık Otu Tohumu Tozu (Psyllium, 100gr) - Elif Candar

Elif Candar'ın tüm katkısız ürünleri Eskitadında.com'da. Karnıyarık otu tohumu tozu "psyllium husk fibre", kaynaklarda "plantago ovata" adı ile de geçer. Vücutta çözünen ve çöz...

ADET
  • -
  • 1
  • +
Üretici, Elif Candar 29.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı üreticisidir. 1000 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Kargoya verilme tarihi: 17.07.2024 (Yarın). Üreticinin Tüm Ürünlerini Gör
Elif Candar'ın tüm katkısız ürünleri Eskitadında.com'da.

Karnıyarık otu tohumu tozu "psyllium husk fibre", kaynaklarda "plantago ovata" adı ile de geçer. Vücutta çözünen ve çözünemeyen lifler içeren karnıyarık otu tozu, su ya da bir sıvı ile birleştiğinde şişerek jelleşir ve bağırsak(barsak) hareketlerini kolaylaştırır. Diyet listelerindeki yerini hem sağlıklı bağırsak(barsak) hareketlerini, hem de uzun süre tokluğu desteklemesi nedeni ile alır.

Un ve hamur ile kullanmak için kullanım önerisi, 500gr hamur karışımı için 10gr (yaklaşık 1 yemek kaşığı) ilave edebilirsiniz.

Bir su bardağı sıcak (kaynatılmış) suyun içine 1 yemek kaşığı (silme) kadar olacak şekilde ilave edebilir, karıştırıp 5-8 dakika kadar beklettikten sonra tüketebilirsiniz. İçeriğinde birçok zengin mineral ve vitamin barındırır. Sindirim yollarının düzenlenmesinde yardımcı olur. Vücudun sindiriminin dengelenmesini destekler. Kolesterol ve kalp hastalıklarının iyileşmesinde karnıyarık otu doğal bir yardımcıdır.

Serin ve kuru bir ortamda muhafaza ediniz.

Gönderim Şekli:
Ürünümüz kargo aşamasında korunaklı olması adına gerekli ambalajlama yapılarak kargo aracılığı ile gönderilmektedir.

Afiyet olsun.
İçindekiler:
Karnıyarık otu tohumu

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ