Planlı İndirimler
GERİ DÖN

Doğal Fermente Sucuk, Katkısız, Dana Eti (350gr)

Sadece İstanbul İçi

49,5 TL
  • Doğal Fermente Sucuk, Katkısız, Dana Eti (350gr)
  • Doğal Fermente Sucuk, Katkısız, Dana Eti (350gr)

"aysun the sütçü" Gündönümü Çiftliği'nin GDO'suz beslenen danalarından, nitrit, nitrat ve hiçbir katkı maddesi kullanmadan, doğal fermantasyonla hazırladığımız Eski Tadında katkısız dana sucuğumuzu eski zamanlarda olduğu gibi doğal barsaklara doldurarak fermente ettik, ısıl işlem uygulamadık.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Kargo logo

İstanbul içi saat 11:00'e kadar verilen siparişleriniz gündüz veya akşam, 16:00'ya kadar verilen siparişleriniz akşam teslimat seçeneği ile aynı gün kapınızda. 16:00'ya kadar olan İstanbul dışı siparişleriniz aynı gün kargoda.

Sipariş Hattı: 444 3 157 / WhatsApp: 0532 211 1993

Bu ürünü hemen telefonla ya da WhatsApp ile sipariş verebilirsiniz

Sağılıklı gıda tüketiminde et ve et ürünleri çok önemli ve önemi kadar organizasyonu da bir o kadar zor bir konu. Ne yediğini bildiğimiz, mümkün olan en çok zamanda merada, yaylada otlanan, hazır fabrikasyon yem yemeyen hayvanların etlerini evlerimize ulaştırmak için adım adım ilerliyoruz. Dağ köyümüz Kirazköy’e 1,5 yıl önce ahırlarımızı, çobanlarımız için yaşam alanlarını hazırladık ve koyunlarımızı, kuzularımızı hayvan refahına çok önem vererek yetiştirmeye başladık. Aynı duyarlılıkta "aysun the sütçü" Gündönümü Çiftliği'nin GDO’suz beslenen, sıfır fabrikasyon yem yiyen büyükbaş hayvanları için de işbirliği içerisine girdik.

 

Yalnızca dana eti içeren bu sucuğumuzu, sucuklarda olmazsa olmaza dönüşmüş nitrit, nitrat ve diğer hiçbir katkı maddesi kullanmadan, eski zamanlarda yapıldığı gibi katkısız baharat, tuz ve soyulmuş ezilmiş sarımsakla, süreci hızlandırmadan, doğal fermantasyon sürecini tamamlayarak ürettik. Isıl işlem görmedi, endüstriyel sucukların teslim olduğu E kodları hiç kullanmadan ürettik.

 

Karkasın değerli bölümlerinden hazırlanmış olduğu için de besleyiciliği yüksek, yüksek kalitede bir sucuk oldu. Sucuklarımızın farkını yediğiniz anda hissedeceksiniz. Hem çok iyi bir lezzet hem de ideal kıvamı yakalamak için çok çalıştık. 

 

Sucuklarımız tartılarak tam gramajına göre ücretlendirilerek faturanıza yansıtılır. Sucuklarımız size ulaştığında vakumlu ambalajından çıkararak buzdolabında saklayın. Elinize ulaştığında sucuk hafif yumuşak ise, bir tabak içerisinde buzdolabına açık şekilde bırakırsanız bir kaç gün içerisinde kuruyup sertleşmeye başlayacaktır. Çok aşırı sertleşmeden tüketmenizi öneririz. Vakumlu paketten çıkarılan sucuğu kısa sürede tüketemeyecekseniz, buzdolabının buzluk kısmında daha uzun süre bekletebilirsiniz.

 

 

Doğal barsak kullanıldığı için, barsağın dış yüzeyinde kendine has bir koku olabilir, bu koku yapısı gereği içerideki et kısmında olmaz, doğal barsak kokusu sizi rahatsız ederse, sucuğu barsaktan soyduktan sonra et kısmında bu kokunun olmadığını, doğal fermente sucuk kokusu olduğunu görürsünüz.

 

Afiyet olsun. 

 

İçindekiler:
Dana Eti
Pul Biber
Kırmızı Toz Biber
Kimyon
Yenibahar
Karabiber
Sarımsak
Tuz

2 kişi oy verdi 5/5 ortalama 5 yıldız aldı

YORUMLAR

Nesli Özsu
23.03.2021

Muazzam, babam iyi sucuk çiğ yenir diyip öyle bile yedi ve çok beğendi. elinize sağlık.

MİNE ÇELİKKOL
16.03.2021

tuzu ve baharatı o kadar yerinde ki.. çok beğendim. normalde sucuk yedikten sonra mutlaka bir rahatsızlık hissederdim bu üründe hiç olmadı.

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×

×
BU HAFTANIN PLANLI İNDİRİMİ
29,50 TL 22,90 TL
Eski Tadında Dana Kavurma (150gr)
SEPETE EKLE