GERİ DÖN

Erik Kurusu (250gr)

167,5 TL
  • Erik Kurusu (250gr)
  • Erik Kurusu (250gr)

Datça Murat Çiftliği'nin tüm katkısız ürünleri Eskitadında.com'da. Erik Kurusu Afyon bölgesinin ağaçlarından hasat edilen eriklerden geleneksel yöntemlerle kurutularak elde edilen erik ...

ADET
  • -
  • 1
  • +
Üretici, Datça Murat Çiftliği 19.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı üreticisidir. 1250 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 17.07.2024 (Yarın) 10:00 - 19:00 arasında. Üreticinin Tüm Ürünlerini Gör
Datça Murat Çiftliği'nin tüm katkısız ürünleri Eskitadında.com'da.

Erik Kurusu

Afyon bölgesinin ağaçlarından hasat edilen eriklerden geleneksel yöntemlerle kurutularak elde edilen erik kurumuz en doğal hali ve en saf lezzetiyle sizlere sunulmaktadır.

Erik kurusunu ara öğünlerde tek başına tüketmek bile vücut için oldukça faydalıdır. Porsiyon kontrolü sağlandığı sürece erik kurusu, lifli yapısı, antioksidan özelliği ve demir içermesi nedeniyle oldukça faydalıdır. Ancak erik kurusunu sade şekilde tüketmeyi sevmeyenlere başka önerilerde de bulunabiliriz. Örneğin erikleri tencerede kaynatıp üzerine şeker ekleyerek erik kompostosu yapabilirsiniz. Eğer rafine şeker kullanmak istemiyorsanız elma suyu konsantresi ürünümüzü kullanabilirsiniz.

Erik kurusunun antioksidan miktarı yüksek olmakla birlikte demir oranı da yüksektir. Dolayısıyla saçlarınıza iyi gelecek, cansız ve güçsüz görünen saçlarınızı onarmaya yardımcı olacaktır. Erik kurusu düzenli tüketildiğinde ciltteki kırışıklıkların oluşumunu da engellemeye yardımcı olur.

Ürün: Erik Kurusu
Ağırlık: 250 gr
Menşei: Türkiye / Yerli Üretim
İçerik: Erik kurusu.
Alerjen Bilgisi:Eser miktarda Antep fıstığı, yer fıstığı, badem, ceviz, pikan cevizi, fındık, kaju fıstığı ve buğday glüteni içerebilir.
Saklama Koşulları: Ağzı kapalı olarak rutubetsiz ve kuru ortamda muhafaza edilmelidir.

Afiyet olsun.
İçindekiler:
Erik

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ