GERİ DÖN

Dilim Dana Bonfile (400gr, Semi Dry Aged) - Etin En İyisi

500 TL
  • Dilim Dana Bonfile (400gr, Semi Dry Aged) - Etin En İyisi
  • Dilim Dana Bonfile (400gr, Semi Dry Aged) - Etin En İyisi

Dilim dana bonfile (semi dry aged), Etin En İyisi, Eskitadinda.com'da. Sırt bölümünden çıkarılan kemiksiz, yağsız ve oldukça yumuşak dokulu bir ettir. Bonfile %3 yağ oranı ile sağlıklı ve bes...

ADET
  • -
  • 1
  • +
Üretici, Etin En İyisi 21.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı üreticisidir. 1200 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 25.07.2024 (Yarın) 11:00 - 19:00 arasında. Üreticinin Tüm Ürünlerini Gör
Dilim dana bonfile (semi dry aged), Etin En İyisi, Eskitadinda.com'da.

Sırt bölümünden çıkarılan kemiksiz, yağsız ve oldukça yumuşak dokulu bir ettir. Bonfile %3 yağ oranı ile sağlıklı ve besleyici bir tercihtir. Izgarada, tavada, fırında pişirmek için idealdir. Yüksek pişirme derecelerine kadar pişirildiğinde de yumuşaklığını ve suyunu koruyabilir.

Bonfilelerimiz, 14 gün boyunca "Semi Dry Aged" yöntemi ile dinlendirilmiştir. Çok sağlıklı ve yumuşak yapıya kavuşmuş durumdadır, tat ve aroması oldukça yüksektir. Bonfile kemiksiz bir et olduğu için dinlendirme işlemi sırasında zarar görmesini engellemek amacıyla içi ve dışı tereyağ kaplanarak dinlendirilir. Tereyağımız kendi çiftlik tereyağımızdır.

Bir pakette yaklaşık 3-4 parça bulunur. Ürünün gramajı +-%10 oranında farklılık gösterebilir.

0-4 derece buzdolabında vakumlu paketi açılmadan 4 gün, -18 derece buzlukta 3 ay saklanabilir. Donuk ürün çözüldükten sonra tekrar dondurulmamalıdır.

Afiyet olsun.
İçindekiler:
Dana eti ve yağı
Tereyağı

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ