GERİ DÖN

Dana İlikli Kemik Suyu (350gr) - Elif Candar

169 TL
  • Dana İlikli Kemik Suyu (350gr) - Elif Candar
  • Dana İlikli Kemik Suyu (350gr) - Elif Candar

Elif Candar'ın tüm katkısız ürünleri Eskitadında.com'da. Kırklareli Istranca dağlarında 2000 baş üzerinde yerli ve kültür ırklardan oluşan büyük baş ve küçük baş sürüleri ile (takribi 25 b...

ADET
  • -
  • 1
  • +
Üretici, Elif Candar 29.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı üreticisidir. 1000 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Kargoya verilme tarihi: 16.07.2024 (Yarın). Üreticinin Tüm Ürünlerini Gör
Elif Candar'ın tüm katkısız ürünleri Eskitadında.com'da.

Kırklareli Istranca dağlarında 2000 baş üzerinde yerli ve kültür ırklardan oluşan büyük baş ve küçük baş sürüleri ile (takribi 25 bin dönüm mera alanına sahip) mera hayvancılığı ve doğal besicilik yapmakta olan çiftlik sahibi ile görüşmelerimiz ve analizlerimiz sonucunda sizlerden tarafımıza gelen et ürünleri talebi doğrultusunda iş birliği yaptık. Kendi üretimimiz kadar güven duyduğumuzu özellikle belirtmek isteriz.
Hayvanlara verilen yem, çiftliğe ait toplamı 2000 dönüme yakın tarlalarda ekilen ekinlerden elde edilmektedir. Ekili alanlarda kesinlikle suni gübre kullanılmamaktadır. Hayvanların kendi gübreleri tarlalarda doğal gübre olarak kullanılmaktadır.
Büyükbaş hayvancılık kolunda hem yerli ırklar hem de kültür ırklarının yetiştiriciliği yapılmaktadır. Yerli ırkları önemsiyor ve Anadolu coğrafyasına adapte olmuş ırkların korunmasının çok önemli olduğuna inanıyorlar. Yerli ırk hayvanlar arasında kara sığır, boz sığır, Plevne ve Anadolu mandası bulunmakta. Kültür ırklarında ise Simmental, Charolais, Limousin ırklarının yetiştiriciliği yapılmakta.
Hayvanlar yetiştirilirken kesinlikle hormon ve benzeri ilaçlar kullanılmaz. Anaçların sütleri mutlaka önce buzağı ve kuzulara ayrılır daha sonra sağım yapılır. Anaçlar sürekli meralarda gezdiği ve beslendiği için sütleri kapalı beside bakılan hayvanlara göre besin değeri açısından daha zengindir. Yavruların gelişim dönemlerinde doğal anne sütü içmeleri sağlıklı gelişmeleri için çok önemli.

Ürün üretimi ve besicilik faaliyetleri fabrikasyon teknikle değil, geleneksel yöntemler uygulanarak yapılmaktadır.


İlikli dana kemikler ve sebzelerin ağır ateşte 10-12 saat pişirilmesiyle elde edilir. Hiçbir katkı maddesi ve koruyu içermez. Çorbalarınızda ve yemeklerinizde ya da direkt olarak tüketebilirsiniz. Doğal konserve yöntemiyle sterilize üretilmiştir.
Ürün açıldıktan sonra +4 derecede 2-3 gün içerisinde tüketilmesini tavsiye ederiz. -18 derecede tek kullanımlık porsiyonlarda ayırarak 6 ay muhafaza edebilirsiniz.

Gönderim Şekli:
Ürünümüz kargo aşamasında korunaklı olması adına gerekli ambalajlama yapılarak kargo aracılığı ile strafor kutuda soğuk zincir sağlanarak gönderilmektedir.

Afiyet olsun.
İçindekiler:
Dana kemik
Kereviz sapı
Sarımsak
Soğan
Defne Yaprağı

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ