Planlı İndirimler
GERİ DÖN

Çiğ Süt (aysun the sütçü, 2LT)

24,8 TL 12,4 TL
TÜKENDİ
  • Çiğ Süt (aysun the sütçü, 2LT)
  • Çiğ Süt (aysun the sütçü, 2LT)

Eski zamanlardaki gibi, içindeki doğal yağından arındırılmamış, hiçbir işlem görmemiş, zengin besleyici içeriğinden hiçbir şey kaybetmemiş, hastalıktan ari sertifikasıyla aysun the sütçü sütleri ile özlediğiniz süt lezzetine kavuşabilirsiniz. Çiğ sütü kaynattıktan sonra 5-7 gün buzdolabında saklayabilirsiniz.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Kargo logo

İstanbul içi saat 12:00'e kadar verilen siparişleriniz gündüz veya akşam, 14:30'a kadar verilen siparişleriniz akşam teslimat seçeneği ile aynı gün kapınızda. 14:30'a kadar olan İstanbul dışı siparişleriniz aynı gün kargoda.

Sipariş Hattı: 444 3 157 / WhatsApp: 0532 211 1993

Bu ürünü hemen telefonla ya da WhatsApp ile sipariş verebilirsiniz

Sütün bu en doğal halinin kıvamı, kokusu ve tadı, üstünde biriken kaymağın şahane lezzeti ve bu sütle yapılan yoğurtlar sizi eski zamanlara götürecek. 

 

2000 yılında kentten kırsala yerleşen ve işin tüm zorluklarını göğüslenerek Türkiye'nin en kaliteli sütlerini ürettiğine inandığımız aysun the sütçü, toprağı, ineklerini ve doğayı önemseyen, bunu paylaşmayı seven ufak bir ekip ile üretim yapıyor.  İnsanlara çiğ süt yoluyla bulaşan zoonoz hayvan hastalıkları konusunda büyük başarıya sahipler. Sürülerindeki tüm ineklerine her yıl uygulanan tüberküloz (verem) ve brucellosis hastalık testleri sonucu, 16 senedir “hastalıklardan ari sürü sertifikası” almaya hak kazanan İstanbul'daki tek sürüye sahipler.

 

Çiğ sütünüzü tüketmeye başlamadan önce aysun the sütçü ekibinin çiğ süt kullanımıyla ilgili önerilerine de mutlaka göz atın:

https://www.eskitadinda.com/cig-sut-kullanim-onerileri-219-c

 

 

İçindekiler:
Çiğ inek sütü

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×

×
BU HAFTANIN PLANLI İNDİRİMİ
254,90 TL 199,00 TL
Organik Süzme Çiçek Balı (300gr)
SEPETE EKLE
Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ