GERİ DÖN

Bebek Kıyma (250gr) - Etin En İyisi

300 TL
  • Bebek Kıyma (250gr) - Etin En İyisi
  • Bebek Kıyma (250gr) - Etin En İyisi

Bebek kıyma, Etin En İyisi, Eskitadinda.com'da. Bebeklerimiz için sağlıklı kuzu etinden protein ve demir kaynağı bebek kıyma. Kuzu etinin en yumuşak ve en yağsız bölümünün sinirleri ve yağ...

ADET
  • -
  • 1
  • +
Üretici, Etin En İyisi 21.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı üreticisidir. 1200 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 25.05.2024 (Yarın) 12:00 - 18:30 arasında. Üreticinin Tüm Ürünlerini Gör
Bebek kıyma, Etin En İyisi, Eskitadinda.com'da.

Bebeklerimiz için sağlıklı kuzu etinden protein ve demir kaynağı bebek kıyma.

Kuzu etinin en yumuşak ve en yağsız bölümünün sinirleri ve yağı özenle temizlendikten sonra özel kıyma makinesinde üç çekim yapılarak hazırlanır. Kıymalarımız dağıtımın yapılacağı gün taze çekilir ve taptaze olarak size ulaşır. Saklama kolaylığı için 50 gr'lık porsiyonlara bölünerek paketlenir. Bebek kıymamızı doktorunuza danışarak yedinci aydan itibaren bebeğinizin yemeklerine ekleyebilirsiniz.

Bebeklerimize özel tüm etlerimiz alerjen hassasiyetinde, sadece kuzu etinin temas ettiği ayrı tezgah, bıçak ve kıyma makinası ile özenle ve titizlikle hazırlanmaktadır.

Bir pakette 50 gr'lık 5 parça bulunur. Ürünün gramajı +-%10 oranında farklılık gösterebilir.

*0-4 derece buzdolabında vakumlu paketi açılmadan 4 gün, -18 derece buzlukta 3 ay saklanabilir. Donuk ürün çözüldükten sonra tekrar dondurulmamalıdır.

Afiyet olsun.
İçindekiler:
Kuzu eti

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ