GERİ DÖN

Baharat Kaplamalı Dana Kaburga (2,4kg) - Etin En İyisi

2600 TL
  • Baharat Kaplamalı Dana Kaburga (2,4kg) - Etin En İyisi
  • Baharat Kaplamalı Dana Kaburga (2,4kg) - Etin En İyisi

Şefin gurme baharatları ile hazırlanmış muhteşem lezzetli dana kaburga, Eskitadında.com'da. Dört bir yanı lezzetle sarılı, şef Sidar Budak'ın imza yemeği "Baharat Kaplamalı Dana Kaburga...

ADET
  • -
  • 1
  • +
Üretici, Etin En İyisi 21.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı üreticisidir. 1200 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 25.05.2024 (Yarın) 12:00 - 18:30 arasında. Üreticinin Tüm Ürünlerini Gör
Şefin gurme baharatları ile hazırlanmış muhteşem lezzetli dana kaburga, Eskitadında.com'da.

Dört bir yanı lezzetle sarılı, şef Sidar Budak'ın imza yemeği "Baharat Kaplamalı Dana Kaburga", özel lezzetiyle bir ziyafet vadediyor.

13 kemikten oluşan kaburga kısmının en değerli bölümü olan 3. ve 10. kemik arasından çıkarılan, antrikotun hemen üzerindeki bölümden özel olarak hazırlandı. Şefin gurme baharat karışımları ve zeytinyağı ile kaplandı. Baharat kaplamalı dana kaburgamız, özgün sunumu ile fırında pişirmeye hazır şekilde gönderilmektedir.

Pişirme Önerisi:
Önce çift yağlı kağıda, ardından alüminyum folyoya sarıp 180 derecede ısıtılmış fırında 4 saat fırında pişirip; ağızda pamuk gibi dağılan bir kıvama kavuşabilirsiniz. Baharatlı kısım tepsinizin altına, kemikler yukarıya bakacak şekilde yerleştirilmelidir.

Afiyet olsun.
İçindekiler:
Dana eti ve yağı
Baharat karışımı
Zeytinyağı
Tuz

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ