GERİ DÖN

Altın Otu (1 demet)

75 TL
  • Altın Otu (1 demet)
  • Altın Otu (1 demet)

Datça Murat Çiftliği'nin tüm katkısız ürünleri Eskitadında.com'da. Datça'nın endemik florasında dağ eteklerinde kendiliğinden yetişen altın otu demetler halinde bağlanarak en doğal hali...

ADET
  • -
  • 1
  • +
Üretici, Datça Murat Çiftliği 19.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı üreticisidir. 1250 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 17.07.2024 (Yarın) 10:00 - 19:00 arasında. Üreticinin Tüm Ürünlerini Gör
Datça Murat Çiftliği'nin tüm katkısız ürünleri Eskitadında.com'da.

Datça'nın endemik florasında dağ eteklerinde kendiliğinden yetişen altın otu demetler halinde bağlanarak en doğal haliyle sizlere sunulmaktadır. 29 sene boyunca solmadan kalabildiği için Anadolu'da "ölmez otu, sarı solmaz" adlarıyla da bilinen altın otumuzun bilimsel adı ise Helichrysum Arenariumdur.
Muhteşem sarı rengiyle dikkat çeken altın otu en iyi koyu renkli cam kavanozlarda muhafaza edilir. Böylece çok uzun süre tazeliği korunmuş olur. İçeriğinde P vitamini, C vitamini, flavonlar, sterinler, reçine, acı madde, uçucu yağlar, eterik yağlar, tanen ve karotin bulunmaktadır.

Altın Otu Çayı Nasıl Yapılır?
Kuruyken çayının yapılması daha doğru olacaktır.1 tutam altın otunu 1 bardak kaynamış suya atıp 10 dakika kadar demlenmesini bekledikten sonra tüketebilirsiniz.
Güneş ışığını gördüğünde daha çok parlayan bu bitkiyi dekoratif olarak da kullanabilir, evinizin güzelliğine güzellik katabilirsiniz. Ayrıca altın otunu bu dekoratif özelliğiyle bir hediye alternatifi olarak da değerlendirebilirsiniz.

Menşei: Türkiye / Yerli Üretim
Saklama Koşulları: Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

Afiyet olsun.
İçindekiler:
Altın otu

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ