GERİ DÖN

Acve Hurma (250gr)

242,5 TL
  • Acve Hurma (250gr)
  • Acve Hurma (250gr)

Datça Murat Çiftliği'nin tüm katkısız ürünleri Eskitadında.com'da. Arabistan'ın yerli üreticilerinden ithal edilen "Acve Hurmamız" tüm kontrollerden geçtikten ve elendikten sonra ...

ADET
  • -
  • 1
  • +
Üretici, Datça Murat Çiftliği 19.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı üreticisidir. 1250 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 25.07.2024 (Yarın) 10:00 - 19:00 arasında. Üreticinin Tüm Ürünlerini Gör
Datça Murat Çiftliği'nin tüm katkısız ürünleri Eskitadında.com'da.

Arabistan'ın yerli üreticilerinden ithal edilen "Acve Hurmamız" tüm kontrollerden geçtikten ve elendikten sonra sizlere sunulmaktadır. Acve hurma, yüksek besin değeri ve lezzeti ile ara öğünleriniz için sağlıklı bir tatlı atıştırmalık olacaktır. Acve Hurma diğer hurma türlerimize göre daha yumuşak ve daha tatlıdır.

Acve Hurmaları ara öğünlerinizde tek başına da tüketebilirsiniz. Sütlü kahvenizin yanına iki adet Acve Hurma ekleyerek ideal bir ara öğün yapabilirsiniz. Dilerseniz hurmaları sıcak suda yumuşattıktan sonra keçiboynuzu unu, ceviz ve yulaf ezmesiyle birlikte karıştırarak enerji topları yapabilirsiniz. Acve Hurma da diğer hurmalar gibi tatlı olduğundan dolayı tüketirken porsiyon kontrolüne dikkat edilmesi ve fazla tüketilmemesi önerilir.

Ürün: Acve Hurma
Ağırlık: 250 gr
Menşei: Suudi Arabistan
İçerik: Acve hurma.
Alerjen Bilgisi:Eser miktarda Antep fıstığı, yer fıstığı, badem, ceviz, pikan cevizi, fındık, kaju fıstığı ve buğday glüteni içerebilir.
Saklama Koşulları: Ağzı kapalı olarak rutubetsiz ve kuru ortamda muhafaza edilmelidir.

Afiyet olsun.
İçindekiler:
Acve hurma

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ