GERİ DÖN

Taze Bebek Kaşarı - Az Tuzlu (Süt Hanım, 200gr)

29,5 TL
  • Taze Bebek Kaşarı - Az Tuzlu (Süt Hanım, 200gr)
  • Taze Bebek Kaşarı - Az Tuzlu (Süt Hanım, 200gr)

Süt Hanım'ın geleneksel peynirlerinin eşi benzeri olmayan lezzetinin sırrı özel üretim sürecidir. Taze bebek kaşarı Süt Hanım'ın tam yağlı sütleri ile geleneksel yöntemlerle, şirden mayası kullanılarak, mümkün olduğunca mekanik işleme tabi tutulmadan, çok az miktarda tuz ile hazırlanmış bir peynirdir.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Kargo logo

İstanbul içi saat 11:00'e kadar verilen siparişleriniz gündüz veya akşam, 16:00'ya kadar verilen siparişleriniz akşam teslimat seçeneği ile aynı gün kapınızda. 16:00'ya kadar olan İstanbul dışı siparişleriniz aynı gün kargoda.

Sipariş Hattı: 444 3 157 / WhatsApp: 0532 211 1993

Bu ürünü hemen telefonla ya da WhatsApp ile sipariş verebilirsiniz

Üç nesildir peynirci bir ailenin kızı, iki çocuk annesi Süt Hanım geleneksel peynir üretimini şirden mayası ile katkı maddesi kullanmadan yapmaya gönül vermiş, işinin her detayına önem veren, prensipli ve disiplinli, güçlü bir kadın girişimcidir. 

 

Süt Hanım'ın taze bebek kaşarı geleneksel olan tuzlu suda haşlama tekniği kullanılarak üretilmiştir. Erime kapasitesi oldukça yüksektir. Kolay erir. Protein ve faydalı yağ değerleri yüksek bir üründür. Tuz oranı çok düşüktür. Bebek ve çocuklarınızın beslenmesine çok uygundur. Tuz hassasiyeti olan kişilerce, özel diyetlerinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 

Yapımında süt ve şirden maya haricinde başka hiçbir şey kullanılmamıştır. Oldukça lezzetli, damakta taze süt tadı bırakan yapısıyla kahvaltılarınızın aranan lezzeti olacaktır. Kolay erime özelliği ile pizza ve fırın yemeklerinizde de kullanabilirsiniz.

 

Ambalajını açmadan veya hava almayacak şekilde paketleyip, dondurucunuzda daha uzun süre muhafaza edebilirsiniz. Dondurucuda muhafaza edilmeye uygundur, yapısı ve besin değerleri değişmez.

 

Afiyet olsun.

 

İçindekiler:
Pastörize inek sütü
Tuz
Peynir mayası

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×