GERİ DÖN

Yerli Sarı Mercimek (1kg)

139,9 TL
  • Yerli Sarı Mercimek (1kg)
  • Yerli Sarı Mercimek (1kg)

Yüzyıllardır ülkemizde, dağ köylerinde ilaçsız ve gübresiz yetişen, yerli tohumlarımızdan sarı mercimek, ülkemiz coğrafyasının bize sunduğu kıymetli ürünlerden biridir. Üretim miktarı kısıtlı olup, biz de sınırlı miktarda elde ettiğimiz sarı mercimeklerimizi sizlerle paylaşmak istedik.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Satıcı, İyisi Organik 21.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı satıcısıdır. 1200 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 17.07.2024 (Yarın) 11:00 - 19:00 arasında. Satıcının Tüm Ürünlerini Gör

Çok lezzetli bir mercimek türü olan sarı mercimek az bulunan, değerli bir mercimektir. İyi bir protein kaynağıdır, demir yönünden en zengin mercimek türü olduğu söylenir. Daha güçlü bir lezzete ve besin değerlerine sahip olması ile artizan ustalarının tercih ettiği mercimek türüdür.

 

Titizlikle yetiştirilen sarı mercimeklerimiz hasat edildikten sonra herhangi bir yağlama, koruyucu vb bir uygulamadan geçmeden paketlenerek size gelir. Çorbasını denemenizi, bebeklerinize, çocuklarınıza da bu Eski Tadında lezzeti yedirmenizi tavsiye ederiz. Kolayca pişecek ve çorbasındaki daha kıvamlı ve farklı lezzeti çok beğeneceksiniz. 

 

Afiyet olsun.

İçindekiler:
Yerli sarı mercimek

3 kişi oy verdi 5/5 ortalama 5 yıldız aldı

YORUMLAR

pınar ekinci
02.02.2023

16 aylık kızım ek gıdaya başladığından beri eski tadında ürünlerini kullanıyoruz. Sarı mercimek favori ürünümüz :) Defalarca test etmeme rağmen başka bir sarı mercimeği yemedi, sadece bu. Bitmesinden korktuğum için stoklayarak devam ediyorum.

Hüseyin Eriş
30.04.2021

Bayıldım. Çok iyi

MELIKE HASLAK
02.11.2020

lezzetli ve temiz çıktı. taş vs yok. teşekkürler

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ