Planlı İndirimler
GERİ DÖN

Propolis Arı Sütü Ham Bal Karışımı-Beeo(Yetişkin için-190gr)

109,89 TL
  • Propolis Arı Sütü Ham Bal Karışımı-Beeo(Yetişkin için-190gr)
  • Propolis Arı Sütü Ham Bal Karışımı-Beeo(Yetişkin için-190gr)

Ham bala YETİŞKİNLERE uygun ölçülerde arı sütü ve propolis karıştırılarak hazırlanmış bu karışım ideal ölçü ve kıvamda hazırlanmıştır. İlave şeker içermez.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Kargo logo

İstanbul içi saat 11:00'e kadar verilen siparişleriniz gündüz veya akşam, 16:00'ya kadar verilen siparişleriniz akşam teslimat seçeneği ile aynı gün kapınızda. 16:00'ya kadar olan İstanbul dışı siparişleriniz aynı gün kargoda.

Sipariş Hattı: 444 3 157 / WhatsApp: 0532 211 1993

Bu ürünü hemen telefonla ya da WhatsApp ile sipariş verebilirsiniz

"Pro (Ön) + Polis (koruyan)” kelimelerinden oluşan propolis, arıların yaşam alanı olan kovanın ön temizleyicisidir. Arılar petek gözlerini propolis ile kaplar, sonra üzerine balını, yavrusunu, besinini koyar. Böylece arının ürettiği ürünler kovanda bozulmadan saklanır. Propolis, arıların bitkilerin yaprak, sap ve tomurcuklarından topladığı, antioksidan maddelerden oluşan doğal bir arı ürünüdür. Kovandaki çatlakların kapatılmasından, koloni dışına atılamayan zararlıların engellenmesine, peteklerin güçlendirilmesinden, temizlenmesine birçok görev görüyor.

 

Arı sütü ise yavru arıların can suyu, ana arıların yaşam kaynağı. Arı sütü ile beslenen yavru arı kısa sürede büyüyor. Hayatı boyunca tamamen arı sütü ile beslenen ana arı ise hem işçi arıların iki katı büyüklüğüne ulaşıyor hem de her gün binlerce yumurtalık bir verim ile yaşıyor. İşçi arı ortalama 45 gün gibi bir ömre sahip olurken, ana arının ortalama 5 ile 7 yıl arasında yaşamasının nedeni de yine tek besin kaynağı olan arı sütü. 

 

Ham bala YETİŞKİNLERE uygun ölçülerde arı sütü ve propolis karıştırılarak hazırlanmış bu karışım ideal ölçü ve kıvamda hazırlanmış hazır bir karışımdır. İlave şeker içermez.  Sabahları aç karnına, günde en az bir tatlı kaşığı doğrudan veya ekmek ile birlikte tüketebilirsiniz.

 

Ürünü kuru bir ortamda, oda sıcaklığında (yaklaşık 22°C) saklayınız, daha yüksek sıcaklıktan koruyunuz.

 

Uyarı: 12 aylıktan küçük bebeklere bal ve bal içeren ürünlerin yedirilmesi tavsiye edilmemektedir.

 

Bee'o markası Gıda Yüksek Mühendisi Aslı Elif Hanım, Ziraat Yüksek Mühendisi Taylan Bey ve İTÜ Gıda Mühendisliği Öğretim Üyesi Prof. Dr. Dilek Hanım'ın birlikte geliştirdikleri, İTÜ ARI Teknokent'te KOSGEB destekli bir Ar-Ge projesi olarak doğmuştur. Doğrudan arıcılarla çalışarak, onlara eğitim ve malzeme desteği vererek, kovandan sofraya kadar tüm ürünleri izleyen Bee'o, aynı zamanda İstanbul Teknik Üniversitesi’nde yer alan laboratuvarları ile arı ürünleri ile ilgili tüm kalite ve gıda güvenliği test ve analizlerini yapmaktadır. Tüm ürünlerini %100 doğal, katkısız, doğadan gelen besin değerini koruyacak şekilde formüle etmekte ve ayrıca her parti ürünü ile ilgili tüm test ve analizleri kendi laboratuvarlarında gerçekleştirerek satışa sunmaktadır. Eski Tadında olarak bu markanın ham bal, propolis ve arı sütü gibi sağlığımız için önemli arı ürünlerini sizlere ulaştırmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

İçindekiler:
Propolis (%1,5)
Arı Sütü (%3)
Ham Bal (%95,5)

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×

×
BU HAFTANIN PLANLI İNDİRİMİ
29,65 TL 19,90 TL
Salamura Siyah Zeytin (300gr)
SEPETE EKLE
Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ