GERİ DÖN

Katkısız Mozarellalı Sosis (300gr) - Etin En İyisi

325 TL
  • Katkısız Mozarellalı Sosis (300gr) - Etin En İyisi
  • Katkısız Mozarellalı Sosis (300gr) - Etin En İyisi

Katkısız sosis (mozarellalı), Etin En İyisi, Eskitadinda.com'da. Şefimizin lezzet eseri, mozarella peyniri ve doğal sosisin muhteşem birleşimi… Dinlendirilmiş yüksek kaliteli dana etlerimi...

ADET
  • -
  • 1
  • +
Üretici, Etin En İyisi 21.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı üreticisidir. 1200 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 20.07.2024 (Yarın) 11:00 - 19:00 arasında. Üreticinin Tüm Ürünlerini Gör
Katkısız sosis (mozarellalı), Etin En İyisi, Eskitadinda.com'da.

Şefimizin lezzet eseri, mozarella peyniri ve doğal sosisin muhteşem birleşimi…

Dinlendirilmiş yüksek kaliteli dana etlerimiz ve taneden öğütülmüş baharatlara muhteşem lezzetteki mozarella peynirini ekleyerek şefimizin özel reçetesi ile ürettiğimiz taze sosistir. Alışılmış sosis kıvamından farklı olan, gerçek etten özel el yapımı sosislerimiz tamamen doğal içeriklidir. Nitrit, nitrat, renklendirici gibi hiçbir E kodlu kimyasal madde içermez. Mozarellalı sosislerimizin dışı yenilebilir doğal kuzu bağırsağıdır; kabuğu soyulmadan tüketilmelidir. Taze sosis olduğu için kılıfı soyulduğu takdirde dağılma yapabilir. Izgarada, tavada ve fırında pişirmek için idealdir; haşlamaya uygun değildir.

Bir pakette yaklaşık 6 adet sosis bulunur. Ürünün gramajı +-%10 oranında farklılık gösterebilir. Doğal bağırsağa basıldığı için sosisler arasında görüntü ve ağırlık farkı olması normaldir.

*0-4 derece buzdolabında vakumlu paketi açılmadan 8 gün, -18 derece buzlukta 3 ay saklanabilir. Donuk ürün çözüldükten sonra tekrar dondurulmamalıdır.

Pişirme Önerisi:
Dışındaki doğal bağırsağı soymadan,orta ateşte ısıttığınız yanmaz yapışmaz tabanlı tavada, ekstra yağ eklemeden sık sık çevirerek pişirebilirsiniz. Bu sayede kendi yağı ve suyunu kaybetmeden pişen sosisler daha lezzetli olacaktır. Mangalda pişirme yapacaksanız, yeteri ısıya geldikten sonra mangalın daha az ısıya maruz kalan bölümünde, çevirerek pişirmeniz önerilir.

Afiyet olsun.
İçindekiler:
Dana eti
Dana yağı
Mozarella peyniri( en fazla %20)
Karabiber
Kırmızı biber
Kimyon
Tane hardal
Şeker (Eser miktarda, asit dengesi için kullanılmaktadır.)
Tuz

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ