GERİ DÖN

Kuru Yasemin Çiçeği (30gr)

105,9 TL
  • Kuru Yasemin Çiçeği (30gr)
  • Kuru Yasemin Çiçeği (30gr)

Ülkemizde Akdeniz Bölgesi'nde yetişen yasemin çiçeklerini topladık, kuruttuk ve paketledik. Yasemin çiçekleri faydalarının yanında güzel kokusu ile etkileyici bir çiçektir.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Satıcı, İyisi Organik 21.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı satıcısıdır. 1200 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 17.07.2024 (Yarın) 11:00 - 19:00 arasında. Satıcının Tüm Ürünlerini Gör

Yasemin çiçeklerimizle rengi ve tadı çok hafif bir bitki çayı elde edeceksiniz. Tek olarak demleyebilir veya karışım çaylarda kullanabilirsiniz. Yeşil çay ile karışımı çok güzel olur. Bir fincan kaynar suya bir tatlı kaşığı atarak 4-5 dakika demlemeniz yeterlidir. Suyla birlikte kaynatmadan, kaynar suya atarak üzerini kapatıp bekleyerek demlemenizi tavsiye ederiz. Kuru meyveler de çayınıza demlenirken çok güzel bir lezzet katacaktır. Günde iki fincandan fazla tüketilmesi önerilmiyor.

 

Yasemin çiçeğiyle hazırladığınız suyu pamuk ile cildinize uygulayarak cilt bakımı da yapabilirsiniz.

İçindekiler:
Yasemin çiçeği

1 kişi oy verdi 5/5 ortalama 5 yıldız aldı

YORUMLAR

Handan
29.11.2020

Tazeliğini çok beğendim. Türü ve kurutulma şeklini öğrenebilir miyim? Yani Hakiki yasemin (Jasminum officinale) midir?

------Yanıt------
"Merhabalar, ürünümüzü Mersin bölgesinden toplanan yerli türde yasemin çiçekleri ile hazırlıyoruz. Sererek gölgede kurutuyoruz. Afiyet olsun. Eski Tadında"

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ