GERİ DÖN

Keçi Deri Tulum Peyniri-Madalı(250-300gr)

%100 Keçi Sütünden Şirden Mayalı

45 TL
  • Keçi Deri Tulum Peyniri-Madalı(250-300gr)
  • Keçi Deri Tulum Peyniri-Madalı(250-300gr)

Karışık sütten değil, %100 keçi sütünden hazırlanır, Madalı Mağarası'nda gerçek deri içerisinde bekletilerek en az 6 ay olgunlaştırılır. Aroma verici, koruyucu, katkı, yapay küf, kültür ilave etmeden hazırlanan geleneksel bir peynirdir.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Kargo logo

İstanbul içi saat 11:00'e kadar verilen siparişleriniz gündüz veya akşam, 16:00'ya kadar verilen siparişleriniz akşam teslimat seçeneği ile aynı gün kapınızda. 16:00'ya kadar olan İstanbul dışı siparişleriniz aynı gün kargoda.

Sipariş Hattı: 444 3 157 / WhatsApp: 0532 211 1993

Bu ürünü hemen telefonla ya da WhatsApp ile sipariş verebilirsiniz

Madalı Keçi Çiftliği çocukluklarında yedikleri peynirlere, içtikleri sütlere duyulan özlemle Konya Beyşehir'deki aile topraklarında kurulan bir çiftlik. Muhteşem güzellikteki Beyşehir Gölü'nün yer aldığı Beyşehir yöresinde doğal üretime gönül vermiş bu çiftliğin ürünlerini keçi sütü ve katkısız keçi sütü ürünleri arayanlar için satışa sunmaya başladık.

 

Peynirlerini %100 keçi ve yağı alınmamış sütten, şirden mayası ile, kültür kullanmadan, koruyucu katkı maddesi eklemeden üreten bu doğru üretici artizan ürünleri ile bizi geçmişten gelen peynir lezzetlerine götürüyor. Biz de ürünleri size termal ambalajlar içinde özel bir paketleme ile en hızlı şekilde soğuk zinciri bozmadan ulaştırıyoruz. 

 

Madalı'nın geleneksel deri tulum peynirleri karışık sütten değil, %100 keçi sütünden hazırlanır, Madalı Mağarası'nda gerçek deri içerisinde bekletilerek en az 6 ay olgunlaştırılır. Aroma verici, koruyucu, katkı, yapay küf, kültür ilave etmeden, sadece süt, kaya tuzu ve maya ile bu peyniri üretebilmelerinin sırrı, zaten bunları koymamak için büyük emekle kurdukları Madalı Mağarası'nın nem ve sıcaklık dengesi ve peynirin üretimine verdikleri büyük emek. Kökenlerine, ailelerine, kültürlerine bağlı bu aile için geleneksel peynirlerin önemi bir başka. 

 

Afiyet olsun.İçindekiler:
Pastörize keçi sütü
Şirden mayası
Kaya tuzu

1 kişi oy verdi 5/5 ortalama 5 yıldız aldı

YORUMLAR

Yüksel Kayhan
15.04.2019

Muhteşem

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×