GERİ DÖN

Karabiberli Rozbif (Katkısız, 125gr) - Etin En İyisi

250 TL
  • Karabiberli Rozbif (Katkısız, 125gr) - Etin En İyisi
  • Karabiberli Rozbif (Katkısız, 125gr) - Etin En İyisi

Karabiberli Rozbif, Etin En İyisi, Eskitadinda.com'da. Dana nuar etini özenle seçilmiş tane karabiberlerle kaplayıp tütsü fırınında, odun ateşinde pişirerek hazırladığımız muhteşem tane karab...

ADET
  • -
  • 1
  • +
Üretici, Etin En İyisi 21.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı üreticisidir. 1200 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 25.05.2024 (Yarın) 12:00 - 18:30 arasında. Üreticinin Tüm Ürünlerini Gör
Karabiberli Rozbif, Etin En İyisi, Eskitadinda.com'da.

Dana nuar etini özenle seçilmiş tane karabiberlerle kaplayıp tütsü fırınında, odun ateşinde pişirerek hazırladığımız muhteşem tane karabiberli Rozbif.

Karabiberin müthiş aroması ile hem çok lezzetli hem de yüksek protein ve düşük yağ oranı ile oldukça sağlıklı bir ürün. Rozbiflerimiz haftalık taze ve tamamen doğal içerikle üretilmektedir. Pişmiş bir ürün olduğu için doğrudan tüketebilirsiniz. Özellikle peynir tabaklarına, salatalara ve sandviçlere çok yakışır.

Bir pakette 10 dilim bulunur. Ürünün gramajı +-%10 oranında farklılık gösterebilir.

*0-4 derece buzdolabında vakumlu paketi açılmadan 15 gün saklanabilir. Paket açıldıktan sonra kapalı bir kapta muhafaza edilmelidir.

Afiyet olsun.
İçindekiler:
Tütsülenmiş dana nuar eti
Dana yağı
Tane karabiber
Tuz

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ