Planlı İndirimler
GERİ DÖN

Ham Bal - Beeo (300gr)

59,9 TL
  • Ham Bal - Beeo (300gr)
  • Ham Bal - Beeo (300gr)

Bee'o markasının izlenebilir bir üretim süreci ile çalıştıkları arıcıları tarafından üretilen bu bal, Hakkari bölgesinde arıların dağlarda doğal olarak yetişen yüzlerce çeşit çiçek nektarlarından elde ettiği yayla çiçek balıdır. Kovandan alındığı gibi ham haliyle, çiğ olarak, ısıl işlem görmeden paketlenmiştir.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Kargo logo

İstanbul içi saat 16:00’ya kadar verilen siparişleriniz soğutucu araçlarla gündüz ya da akşam teslim seçeneği ile aynı gün kapınızda. Ankara, Bursa, Yalova ve Kocaeli'nden siparişleriniz seçtiğiniz gün soğutuculu araçlarla kapınızda. Diğer şehirlerden siparişleriniz aynı gün kargoda.

Sipariş Hattı: 444 3 157 / WhatsApp: 0532 211 1993

Bu ürünü hemen telefonla ya da WhatsApp ile sipariş verebilirsiniz

Bee'o markasının izlenebilir bir üretim süreci ile çalıştıkları arıcıları tarafından üretilen bu bal, Hakkari bölgesinde arıların dağlarda doğal olarak yetişen yüzlerce çeşit çiçek nektarlarından elde ettiği yayla çiçek balıdır. Kovandan alındığı gibi ham haliyle, çiğ olarak, ısıl işlem görmeden paketlenmiştir. Pastörize ve filtre edilmeden cam kavanozlara doldurululan ham bal kristalleşir, bu doğaldır, bu şekilde tüketilebilir. Çünkü pastörizasyon ile balın kristalleşmesi önlenir. Rengi koyu ve bulanıktır. Ham bal ısıl işlem görmüş ve filtre edilmiş ballara kıyasla besin içeriği olarak daha güçlüdür.
 
 
Bee'o markası Gıda Yüksek Mühendisi Aslı Elif Hanım, Ziraat Yüksek Mühendisi Taylan Bey ve İTÜ Gıda Mühendisliği Öğretim Üyesi Prof. Dr. Dilek Hanım'ın birlikte geliştirdikleri, İTÜ ARI Teknokent'te KOSGEB destekli bir Ar-Ge projesi olarak doğmuştur. Doğrudan arıcılarla çalışarak, onlara eğitim ve malzeme desteği vererek, kovandan sofraya kadar tüm ürünleri izleyen Bee'o, aynı zamanda İstanbul Teknik Üniversitesi’nde yer alan laboratuvarları ile arı ürünleri ile ilgili tüm kalite ve gıda güvenliği test ve analizlerini yapmaktadır. Tüm ürünlerini %100 doğal, katkısız, doğadan gelen besin değerini koruyacak şekilde formüle etmekte ve ayrıca her parti ürünü ile ilgili tüm test ve analizleri kendi laboratuvarlarında gerçekleştirerek satışa sunmaktadır. Eski Tadında olarak bu markanın ham bal, propolis ve arı sütü gibi sağlığımız için önemli arı ürünlerini sizlere ulaştırmaktan mutluluk duyuyoruz.
 
 
Afiyet olsun.
 
İçindekiler:
Ham bal

1 kişi oy verdi 5/5 ortalama 5 yıldız aldı

YORUMLAR

Bahar Bayrak
06.04.2020

Mükemmel 🌸

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×

×
BU HAFTANIN PLANLI İNDİRİMİ
28,70 TL 21,90 TL
Keçiboynuzu Pekmezi (230gr)
SEPETE EKLE
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ