GERİ DÖN

Ham Bal - Beeo (300gr)

18,7 TL
TÜKENDİ
  • Ham Bal - Beeo (300gr)
  • Ham Bal - Beeo (300gr)

Bee'o markasının izlenebilir bir üretim süreci ile çalıştıkları arıcıları tarafından üretilen bu bal, Hakkari bölgesinde arıların dağlarda doğal olarak yetişen yüzlerce çeşit çiçek nektarlarından elde ettiği yayla çiçek balıdır. Kovandan alındığı gibi ham haliyle, çiğ olarak, ısıl işlem görmeden paketlenmiştir.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Satıcı, Tazemasa 05.10.2023 tarihinden beri Eski Tadında onaylı satıcısıdır. 950 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 29.02.2024 (Yarın) 09:30 - 18:30 arasında. Satıcının Tüm Ürünlerini Gör
Bee'o markasının izlenebilir bir üretim süreci ile çalıştıkları arıcıları tarafından üretilen bu bal, Hakkari bölgesinde arıların dağlarda doğal olarak yetişen yüzlerce çeşit çiçek nektarlarından elde ettiği yayla çiçek balıdır. Kovandan alındığı gibi ham haliyle, çiğ olarak, ısıl işlem görmeden paketlenmiştir. Pastörize ve filtre edilmeden cam kavanozlara doldurululan ham bal kristalleşir, bu doğaldır, bu şekilde tüketilebilir. Çünkü pastörizasyon ile balın kristalleşmesi önlenir. Rengi koyu ve bulanıktır. Ham bal ısıl işlem görmüş ve filtre edilmiş ballara kıyasla besin içeriği olarak daha güçlüdür.
 
 
Bee'o markası Gıda Yüksek Mühendisi Aslı Elif Hanım, Ziraat Yüksek Mühendisi Taylan Bey ve İTÜ Gıda Mühendisliği Öğretim Üyesi Prof. Dr. Dilek Hanım'ın birlikte geliştirdikleri, İTÜ ARI Teknokent'te KOSGEB destekli bir Ar-Ge projesi olarak doğmuştur. Doğrudan arıcılarla çalışarak, onlara eğitim ve malzeme desteği vererek, kovandan sofraya kadar tüm ürünleri izleyen Bee'o, aynı zamanda İstanbul Teknik Üniversitesi’nde yer alan laboratuvarları ile arı ürünleri ile ilgili tüm kalite ve gıda güvenliği test ve analizlerini yapmaktadır. Tüm ürünlerini %100 doğal, katkısız, doğadan gelen besin değerini koruyacak şekilde formüle etmekte ve ayrıca her parti ürünü ile ilgili tüm test ve analizleri kendi laboratuvarlarında gerçekleştirerek satışa sunmaktadır. Eski Tadında olarak bu markanın ham bal, propolis ve arı sütü gibi sağlığımız için önemli arı ürünlerini sizlere ulaştırmaktan mutluluk duyuyoruz.
 
 
Afiyet olsun.
 
İçindekiler:
Ham bal

2 kişi oy verdi 4/5 ortalama 4 yıldız aldı

YORUMLAR

C. E. Y.
09.12.2021

Yaklaşık 2,5 sene önce ilk birkaç siparişimde çok güzel ve lezzetli gönderildi. Ancak sonraki son 3 siparişimde şekerlenmiş ve donuk halde geldi. Bu nedenle sipariş etmeyi bıraktım, memnun kalmadım.

Bahar Bayrak
06.04.2020

Mükemmel 🌸

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ