GERİ DÖN

%100 Dana Katkısız Fermente Sucuk (380-400gr) - Etin En İyisi

420 TL
  • %100 Dana Katkısız Fermente Sucuk (380-400gr) - Etin En İyisi
  • %100 Dana Katkısız Fermente Sucuk (380-400gr) - Etin En İyisi

Dana (%100) katkısız fermente sucuk, Etin En İyisi, Eskitadinda.com'da. Sidar Şef’ten sofraların vazgeçilmezi gerçek etten doğal fermente sucuk. Dinlendirilmiş yüksek kaliteli etlerimizden...

ADET
  • -
  • 1
  • +
Üretici, Etin En İyisi 21.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı üreticisidir. 1200 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 20.07.2024 (Yarın) 11:00 - 19:00 arasında. Üreticinin Tüm Ürünlerini Gör
Dana (%100) katkısız fermente sucuk, Etin En İyisi, Eskitadinda.com'da.

Sidar Şef’ten sofraların vazgeçilmezi gerçek etten doğal fermente sucuk.

Dinlendirilmiş yüksek kaliteli etlerimizden, taneden öğütülmüş baharatlar ve geleneksel yöntemlerle ürettiğimiz tamamen doğal ve lezzetli gerçek sucuktur. Şefimizin özgün reçetesi ile haftalık taze üretilmektedir. Doğal sucuklarımız nitrit, nitrat, renklendirici gibi hiçbir E-kodlu kimyasal madde içermez. Doğal dana bağırsağına doldurulmakta ve ısıl işlem uygulanmadan doğal fermantasyon tekniği ile kurutulmaktadır. Bir kere tattığınızda lezzet farkını hissedeceğiniz özel üretim sucuklarımızı ızgarada ya da tavada afiyetle ve sağlıkla tüketebilirsiniz.

Bir kangal sucuk yaklaşık 400 gr. ağırlığındadır. Ürünün gramajı +-%20 oranında farklılık gösterebilir. Doğal bağırsağa basıldığı için ürünler arasında görüntü ve gramaj farkı olması normaldir.

*0-4 derece buzdolabında vakumlu paketi açılmadan 18 gün, -18 derece buzlukta 3 ay saklanabilir. Donuk ürün çözüldükten sonra tekrar dondurulmamalıdır. Paket açıldıktan sonra kapalı bir kapta muhafaza edilmelidir.

Afiyet olsun.
İçindekiler:
Dana eti
Dana yağı
Kırmızı toz biber
Karabiber
Kimyon
Yenibahar
Tarçın
Kakule
Muskat
Sarımsak
Tuz

2 kişi oy verdi 5/5 ortalama 5 yıldız aldı

YORUMLAR

Burcu Üner
19.04.2024

Tamda tahmin ettiğim gibi doku ve tat ailemin evde yaptığı sucuklar gibi beni çocukluğuma götürdü.

Egemen Güler
04.04.2024

annem, çocukluğunda yediği sucuklara benzetti. bir parmak da acılıdan söyledik. bakalım çok acı değilse onun da kangal olanını söyleriz. kesinlikle tavsiye ederim. ayrı olarak, soğutuculu araçlarla kapınıza kadar getiriyorlar. hatta, geçen gün evde kimse yokken getirip kapıya astılar ve bana fotoğrafını attılar. tüketiciye böyle hizmet veren satıcı her zaman takdir görmeli.
teşekkürler 'eski tadında' ve 'etin en iyisi'.

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ