GERİ DÖN

Dana Katkısız Sosis (300gr) - Etin En İyisi

310 TL
  • Dana Katkısız Sosis (300gr) - Etin En İyisi
  • Dana Katkısız Sosis (300gr) - Etin En İyisi

Dana katkısız sosis, Etin En İyisi, Eskitadinda.com'da. Sidar Şef’in özel reçetesinden gerçek etten gerçek sosis. Dinlendirilmiş yüksek kaliteli etlerimiz ve taneden öğütülmüş doğal bahara...

ADET
  • -
  • 1
  • +
Üretici, Etin En İyisi 21.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı üreticisidir. 1200 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 16.07.2024 (Yarın) 11:00 - 19:00 arasında. Üreticinin Tüm Ürünlerini Gör
Dana katkısız sosis, Etin En İyisi, Eskitadinda.com'da.

Sidar Şef’in özel reçetesinden gerçek etten gerçek sosis.

Dinlendirilmiş yüksek kaliteli etlerimiz ve taneden öğütülmüş doğal baharatlarla ürettiğimiz, sulu sulu taze doğal sosisimiz efsane lezzetlerimiz arasında yer alıyor. Şefimizin özgün reçetesi ile haftalık taze hazırladığımız, alışılmış sosis kıvamından farklı olan, gerçek etten özel el yapımı sosislerimiz tamamen doğal içeriklidir. Nitrit, nitrat, renklendirici gibi hiçbir E kodlu kimyasal madde içermemektedir. Sosislerimizin dışı yenilebilir doğal kuzu bağırsağıdır, taze sosis olduğu için kılıfı soyulduğu takdirde dağılma yapabilir. Kabuğu soyulmadan tüketilmelidir. Doğal sosislerimiz ızgarada, tavada ve fırında pişirmek için idealdir, haşlamaya uygun değildir.

Bir pakette yaklaşık 8 adet sosis bulunur. Ürünün gramajı +-%10 oranında farklılık gösterebilir. Doğal bağırsağa basıldığı için sosisler arasında görüntü ve ağırlık farkı olması normaldir.

*0-4 derece buzdolabında vakumlu paketi açılmadan 8 gün, -18 derece buzlukta 3 ay saklanabilir. Donuk ürün çözüldükten sonra tekrar dondurulmamalıdır.

Pişirme Önerisi:
Dışındaki doğal bağırsağı soymadan üzerine bıçakla ufak çizikler attığınız sosisleri; orta ateşte ısıttığınız yanmaz yapışmaz tabanlı tavada, ekstra yağ eklemeden sık sık çevirerek pişirebilirsiniz. Bu sayede kendi yağı ve suyunu kaybetmeden pişen sosisler daha lezzetli olacaktır. Mangalda pişirme yapacaksanız, yeteri ısıya geldikten sonra mangalın daha az ısıya maruz kalan bölümünde, çevirerek pişirmeniz önerilir.

Afiyet olsun.
İçindekiler:
Dana eti
Dana yağı
Karabiber
Paprika
Kırmızı toz biber
Kimyon
Tane hardal
Şeker (Eser miktarda, asit dengesi için kullanılmaktadır.)
Tuz

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ