GERİ DÖN

Katkısız %100 Dana Çocuk Sucuk (Fermente, 120gr) - Etin En İyisi

165 TL
  • Katkısız %100 Dana Çocuk Sucuk (Fermente, 120gr) - Etin En İyisi
  • Katkısız %100 Dana Çocuk Sucuk (Fermente, 120gr) - Etin En İyisi

Katkısız dana çocuk sucuk(%100 dana eti), Etin En İyisi, Eskitadinda.com'da. Çocuklarımız için hep en iyisi diyerek hazırladığımız doğal fermente çocuk sucuk. Doğal sucuklarımızın baharat ...

ADET
  • -
  • 1
  • +
Üretici, Etin En İyisi 21.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı üreticisidir. 1200 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 16.07.2024 (Yarın) 11:00 - 19:00 arasında. Üreticinin Tüm Ürünlerini Gör
Katkısız dana çocuk sucuk(%100 dana eti), Etin En İyisi, Eskitadinda.com'da.

Çocuklarımız için hep en iyisi diyerek hazırladığımız doğal fermente çocuk sucuk.

Doğal sucuklarımızın baharat oranını %30 azaltarak çocuklarımızın damak tadına uygun, onların severek yiyecekleri çok leziz ve sağlıklı parmak sucuklar hazırladık. Çiftliğimizde sadece doğal beslenen hayvanlarımızın, GDO, hormon, antibiyotik içermeyen tertemiz etlerinden, doğal baharatlarla, haftalık taze ürettiğimiz ve doğal fermantasyonla kuruttuğumuz katkısız sucuklarımızı tüm çocuklar çok seviyor. Bu özel lezzetimiz, sucuğunu az baharatlı tercih eden büyükler için de uygundur.

Bir ürün yaklaşık 120 -150 gr dır. Doğal bağırsağa basıldığı için ürünler arasında görüntü ve gramaj farklı olması normaldir.

*0-4 derece buzdolabında vakumlu paketi açılmadan 18 gün, -18 derece buzlukta 3 ay saklanabilir. Donuk ürün çözüldükten sonra tekrar dondurulmamalıdır. Paket açıldıktan sonra kapalı bir kapta muhafaza edilmelidir.

Afiyet olsun.
İçindekiler:
Dana eti
Dana yağı
Kırmızı toz biber
Karabiber
Kimyon
Yenibahar
Tarçın
Kakule
Muskat
Sarımsak
Tuz

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ