GERİ DÖN

Dana Bacon (250gr, Semi Dry Aged) - Etin En İyisi

380 TL
  • Dana Bacon (250gr, Semi Dry Aged) - Etin En İyisi
  • Dana Bacon (250gr, Semi Dry Aged) - Etin En İyisi

Dana bacon, Etin En İyisi, Eskitadında.com'da. Dişi düvelerimizden çıkan "Dana Bacon" etimiz "Kobe" eti kadar yüksek mermerimsi yağ dokusuna sahip, ızgara için mükemmel bir lezzet...

ADET
  • -
  • 1
  • +
Üretici, Etin En İyisi 21.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı üreticisidir. 1200 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 16.07.2024 (Yarın) 11:00 - 19:00 arasında. Üreticinin Tüm Ürünlerini Gör
Dana bacon, Etin En İyisi, Eskitadında.com'da.

Dişi düvelerimizden çıkan "Dana Bacon" etimiz "Kobe" eti kadar yüksek mermerimsi yağ dokusuna sahip, ızgara için mükemmel bir lezzet.Sınırlı miktarda çıkan, "Semi Dry-Aged" dinlendirilmiş bu çok özel etimize biz kısaca "Pırlanta'" diyoruz. Pişirmesi sadece 1 dakika süren, çok farklı bir aromaya sahip ve çok nadir bir ettir. Pırlantanın eşsiz lezzetini mutlaka deneyimleyin.

Yoğun mermerimsi yağ dokusuna sahip olmakla birlikte her etin birbirinin aynısı olamayacağını, yağ dokusu ve dağılımının farklılık gösterebileceğini bilmenizi isteriz. Önemli olan etin kalitesi ve dinlenme sürecidir.

*Bir pakette yaklaşık 7-8 dilim bulunur. Ürünün gramajı +-%10 farklılık gösterebilir.

0-4 derece buzdolabında vakumlu paketi açılmadan 4 gün, -18 derece buzlukta 3 ay saklanabilir. Donuk ürün çözüldükten sonra tekrar dondurulmamalıdır.

Afiyet olsun.
İçindekiler:
Dana eti ve yağı

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ