GERİ DÖN

Cızbız Köfte (Katkısız, 500gr) - Etin En İyisi

320 TL
  • Cızbız Köfte (Katkısız, 500gr) - Etin En İyisi
  • Cızbız Köfte (Katkısız, 500gr) - Etin En İyisi

Cızbız köfte, Etin En İyisi, Eskitadinda.com'da. Yüksek kaliteli dinlendirilmiş kaburga etlerimizden çift çekim yaptığımız kıyma ve taneden öğüttüğümüz baharatlar ile ustalıkla hazırladığımız...

ADET
  • -
  • 1
  • +
Üretici, Etin En İyisi 21.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı üreticisidir. 1200 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 17.07.2024 (Yarın) 11:00 - 19:00 arasında. Üreticinin Tüm Ürünlerini Gör
Cızbız köfte, Etin En İyisi, Eskitadinda.com'da.

Yüksek kaliteli dinlendirilmiş kaburga etlerimizden çift çekim yaptığımız kıyma ve taneden öğüttüğümüz baharatlar ile ustalıkla hazırladığımız en sevilen lezzetlerimizdendir. Köftelerimizin farkı etlerimizin kalitesi, yoğun aroması ve ustalığımızdır. Kıymayı çekerken ve baharatları eklerken ezilmemesine dikkat ediyoruz ki piştiğinde içi sulu sulu kalsın.Köftelerimiz günlük taze üretilmektedir ve tamamen doğal içeriklidir, aroma arttırıcı, yağ tutucu, koruyucu gibi hiç bir E kodlu kimyasal madde içermez.

Yaklaşık %20'lik ideal yağ oranına sahiptir. Pişerken bu yağlar eriyerek yüksek aroma ve lezzet katmaktadır. Köftelerimizi lezzetine lezzet katacak katkısız köfte sosumuz ile denemenizi tavsiye ediyoruz.

Bir pakette 10 adet köfte bulunur. Ürünün gramajı +-%10 oranında farklılık gösterebilir.

*0-4 derece buzdolabında vakumlu paketi açılmadan 4 gün, -18 derece buzlukta 3 ay saklanabilir. Donuk ürün çözüldükten sonra tekrar dondurulmamalıdır.

Afiyet olsun.
İçindekiler:
Dana kıyma
Soğan
Sarımsak
Galeta unu
Kimyon
Karabiber
Kekik
Kırmızı biber
Tuz

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ