GERİ DÖN

Bentonit Killi Diş Macunu (Fermente Mutfağım, 40ml)

27 TL
  • Bentonit Killi Diş Macunu (Fermente Mutfağım, 40ml)
  • Bentonit Killi Diş Macunu (Fermente Mutfağım, 40ml)

Bentonit killi bu diş macunu tamamen yenilebilir malzemelerden üretilmiştir. DEET, alkol, parfüm, kimyasal, petrol türevleri ve mineral yağ içermez. Paraben, lanolin, koruyucular ve zararlı kimyasallar da içermemektedir.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Kargo logo

İstanbul içi saat 11:00'e kadar verilen siparişleriniz gündüz veya akşam, 16:00'ya kadar verilen siparişleriniz akşam teslimat seçeneği ile aynı gün kapınızda. 16:00'ya kadar olan İstanbul dışı siparişleriniz aynı gün kargoda.

Sipariş Hattı: 444 3 157 / WhatsApp: 0532 211 1993

Bu ürünü hemen telefonla ya da WhatsApp ile sipariş verebilirsiniz

Gıdalardan sonra kozmetik ürünlerinde de kimyasallardan kaçınıyorsanız, yenilebilir malzemelerden üretilen yenilebilir kozmetik ürünlerini tercih edebilirsiniz. Bentonit killi bu diş macunu tamamen yenilebilir malzemelerden üretilmiştir. DEET, alkol, parfüm, kimyasal, petrol türevleri ve mineral yağ içermez. Paraben, lanolin, koruyucular ve zararlı kimyasallar da içermemektedir.

 

Bu diş macunundan küçük bir kaşık veya spatula ile nohut büyüklüğünde diş fırçanıza koyarak dişlerinizi fırçalayabilirsiniz. Her kullanımdan sonra kavanozun kapağını sıkıca kapatın. Serin ve kuru yerde, direkt güneş ışınlarından koruyarak muhafaza edebilirsiniz. 

 

İçindekiler:
Bentonit kili
Bitkisel gliserin
İngiliz karbonatı
Nane ve karanfil uçucu yağları
Alerjen: Karanfil uçucu yağı

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×