GERİ DÖN

Bebek Pirzola (250gr) - Etin En İyisi

380 TL
  • Bebek Pirzola (250gr) - Etin En İyisi
  • Bebek Pirzola (250gr) - Etin En İyisi

Bebek pirzola, Etin En İyisi, Eskitadinda.com'da. Doğadaki yüksek aromalı otlarla beslenen süt kuzularının, sırt kısmındaki pirzolalarından bebeklerimiz için özenle hazırlanmaktadır. Kuzu ...

ADET
  • -
  • 1
  • +
Üretici, Etin En İyisi 21.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı üreticisidir. 1200 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 17.07.2024 (Yarın) 11:00 - 19:00 arasında. Üreticinin Tüm Ürünlerini Gör
Bebek pirzola, Etin En İyisi, Eskitadinda.com'da.

Doğadaki yüksek aromalı otlarla beslenen süt kuzularının, sırt kısmındaki pirzolalarından bebeklerimiz için özenle hazırlanmaktadır.

Kuzu pirzolası yumuşak , az yağlı olmasının yanı sıra, hafif bir tada sahiptir . Yüksek seviyede protein ve demir içeriği ile bebeklerin sağlıklı gelişimleri için çok önemlidir. Pirzolanın kemikleri de doğal diş kaşıyıcı olarak bebeklere çok iyi gelmektedir.

Bebeklerimize özel tüm etlerimiz alerjen hassasiyetinde, sadece kuzu etinin temas ettiği ayrı tezgah, bıçak ve kıyma makinası ile özenle ve titizlikle hazırlanmaktadır.

Bir pakette yaklaşık 3-4 parça bulunur. Ürünün gramajı +-%10 oranında farklılık gösterebilir.

*0-4 derece buzdolabında vakumlu paketi açılmadan 4 gün, -18 derece buzlukta 3 ay saklanabilir. Donuk ürün çözüldükten sonra tekrar dondurulmamalıdır.

Afiyet olsun.
İçindekiler:
Kuzu eti ve yağı

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ