GERİ DÖN

Bebek Kuşbaşı (250gr) - Etin En İyisi

315 TL
  • Bebek Kuşbaşı (250gr) - Etin En İyisi
  • Bebek Kuşbaşı (250gr) - Etin En İyisi

Bebek kuşbaşı, Etin En İyisi, Eskitadinda.com'da. Annelerin minik kuşlarına özel sağlıklı kuzu etinden protein ve demir kaynağı bebek kuşbaşı… Kuzu etinin en yumuşak ve leziz bölümü olan k...

ADET
  • -
  • 1
  • +
Üretici, Etin En İyisi 21.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı üreticisidir. 1200 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 17.07.2024 (Yarın) 11:00 - 19:00 arasında. Üreticinin Tüm Ürünlerini Gör
Bebek kuşbaşı, Etin En İyisi, Eskitadinda.com'da.

Annelerin minik kuşlarına özel sağlıklı kuzu etinden protein ve demir kaynağı bebek kuşbaşı…

Kuzu etinin en yumuşak ve leziz bölümü olan küşleme etinden bebeklerimiz için özel olarak hazırlanır. Bebeklerimizin yüksek oranda protein almaları, kolayca çiğneyip rahat sindirebilmeleri için etin etrafındaki sinir ve yağlar özenle temizlendikten sonra çok ufak kuşbaşı parçalar halinde doğranır. Kuşbaşı etlerimiz dağıtımın yapılacağı gün taze olarak hazırlanır ve taptaze olarak size ulaşır. Saklama kolaylığı için 50 gr'lık porsiyonlara bölünerek paketlenir.

Bebeklerimize özel tüm etlerimiz alerjen hassasiyetinde, sadece kuzu etinin temas ettiği ayrı tezgah, bıçak ve kıyma makinası ile özenle ve titizlikle hazırlanmaktadır.

Bir pakette 50 gr'lık 5 parça bulunur. Ürünün gramajı +-%10 oranında farklılık gösterebilir.

*0-4 derece buzdolabında vakumlu paketi açılmadan 4 gün, -18 derece buzlukta 3 ay saklanabilir. Donuk ürün çözüldükten sonra tekrar dondurulmamalıdır.

Afiyet olsun.
İçindekiler:
Kuzu eti

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ