GERİ DÖN

%100 Dana Katkısız Acılı Fermente Parmak Sucuk (110gr) - Etin En İyisi

170 TL
  • %100 Dana Katkısız Acılı Fermente Parmak Sucuk (110gr) - Etin En İyisi
  • %100 Dana Katkısız Acılı Fermente Parmak Sucuk (110gr) - Etin En İyisi

Katkısız fermente %100 dana parmak sucuk (acılı), Etin En İyisi, Eskitadinda.com'da. Sidar Şef’ten acı severlere özel gerçek etten doğal fermente sucuk. Dinlendirilmiş yüksek kaliteli etle...

ADET
  • -
  • 1
  • +
Üretici, Etin En İyisi 21.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı üreticisidir. 1200 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 25.07.2024 (Yarın) 11:00 - 19:00 arasında. Üreticinin Tüm Ürünlerini Gör
Katkısız fermente %100 dana parmak sucuk (acılı), Etin En İyisi, Eskitadinda.com'da.

Sidar Şef’ten acı severlere özel gerçek etten doğal fermente sucuk.

Dinlendirilmiş yüksek kaliteli etlerimiz ve taneden öğütülmüş baharatlarımızla, geleneksel yöntemlerle ürettiğimiz tamamen doğal ve lezzetli acılı parmak sucuktur. Şefimizin özgün reçetesi ile haftalık taze üretilmektedir. Doğal sucuklarımız nitrit, nitrat, renklendirici gibi hiçbir E kodlu kimyasal madde içermez. Doğal dana bağırsağına doldurulmakta ve ısıl işlem uygulanmadan doğal fermantasyon tekniği ile kurutulmaktadır. Bir kere tattığınızda lezzet farkını hissedeceğiniz özel üretim sucuklarımızı ızgarada ya da tavada afiyetle ve sağlıkla tüketebilirsiniz.

Bir pakette 1 adet bulunur. ürünün gramajı +-%10 farklılık gösterebilir. Doğal bağırsağa basıldığı için ürünler arasında görüntü ve gramaj farkı olması normaldir.

*0-4 derece buzdolabında vakumlu paketi açılmadan 18 gün, -18 derece buzlukta 3 ay saklanabilir. Donuk ürün çözüldükten sonra tekrar dondurulmamalıdır. Paket açıldıktan sonra kapalı bir kapta muhafaza edilmelidir.

Afiyet olsun.
İçindekiler:
Dana eti
Dana yağı
Acı pul biber
Tatlı toz biber
Karabiber
Kimyon,
Yenibahar
Tarçın
Kakule
Muskat
Sarımsak
Tuz

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ