Planlı İndirimler
GERİ DÖN

Taze Dil Peyniri (Süt Hanım, 200gr)

30,9 TL
  • Taze Dil Peyniri (Süt Hanım, 200gr)
  • Taze Dil Peyniri (Süt Hanım, 200gr)

Süt Hanım'ın geleneksel peynirlerinin eşi benzeri olmayan lezzetinin sırrı özel üretim sürecidir. Tam yağlı süt ve şirden mayası ile geleneksel yöntemlerle hazırlanan bu taze dil peyniri kendine has lifli yapısı ve damakta bıraktığı süt tadı ile eşsiz bir üründür.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Kargo logo

İstanbul içi saat 16:00’ya kadar verilen siparişleriniz soğutucu araçlarla gündüz ya da akşam teslim seçeneği ile aynı gün kapınızda. Ankara, Bursa, Yalova ve Kocaeli'nden siparişleriniz seçtiğiniz gün soğutuculu araçlarla kapınızda. Diğer şehirlerden siparişleriniz aynı gün kargoda.

Sipariş Hattı: 444 3 157 / WhatsApp: 0532 211 1993

Bu ürünü hemen telefonla ya da WhatsApp ile sipariş verebilirsiniz

Üç nesildir peynirci bir ailenin kızı, iki çocuk annesi Süt Hanım geleneksel peynir üretimini şirden mayası ile katkı maddesi kullanmadan yapmaya gönül vermiş, işinin her detayına önem veren, prensipli ve disiplinli, güçlü bir kadın girişimcidir.

 

Süt Hanım'ın yapımında süt ve şirden maya haricinde başka hiçbir şey kullanmadan hazırladığı dil peyniri, tuz oranı çok düşük, erime kapasitesi oldukça yüksek, protein ve faydalı yağ değerleri yüksek bir peynirdir.

 

Yapısı gereği mıhlama, kuymak, kumpir gibi tariflere uyum sağlar. Liflerini ayırarak farklı sunumlar hazırlayabilirsiniz.

 

Ambalajını açmadan veya hava almayacak şekilde paketleyip, dondurucunuzda  daha uzun süre muhafaza edebilirsiniz. Dondurucuda muhafaza edilmeye uygundur, yapısı ve besin değerleri değişmez.

 

Afiyet olsun.

 

İçindekiler:
Pastörize İnek Sütü
Tuz
Peynir Mayası

1 kişi oy verdi 5/5 ortalama 5 yıldız aldı

YORUMLAR

Fatma Arıkan
19.04.2021

Peynir yemeyen kızım her sabah severek yiyor mutlaka şans verin yumuşacık çok lezzetli

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×

×
BU HAFTANIN PLANLI İNDİRİMİ
49,60 TL 37,50 TL
Manda Tereyağı (250gr)
SEPETE EKLE
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ